Kupatilo od Gipsa

Mirkec094

Početnik
Poruka
39
Pozdrav ljudi,imao bih jedno pitanje na koje ne mogu da nadjem bas odgovor ,radio sam kupatilo od gipsanih ploca (zelenih) pa me zanima kako da zastitim od vlage ili kako da uradim hidroizolaciju tj sa cime?
PS necu stavljati svugde plocice samo kod tus kabine.
 
Hm, ja imam kupatilo od gips ploca koje sluze da se lako lepe keramicke plocice, tako da se pitanje zastite od vlage i ne postavlja, mada kao fizicar ja to ne bih tako gledao , ali u Srbiji ko koga ebe...
Npr isto i kod stiropora, koji je paropropustan, ma nema problema, ne brini , ali ipak ima problema, koji ce postati problem za 20 godina...
 
Pozdrav ljudi,imao bih jedno pitanje na koje ne mogu da nadjem bas odgovor ,radio sam kupatilo od gipsanih ploca (zelenih) pa me zanima kako da zastitim od vlage ili kako da uradim hidroizolaciju tj sa cime?
PS necu stavljati svugde plocice samo kod tus kabine.
Imas sada lepkove za plocice koji ne propustaju vlagu.Kad kupujes za plocice kupi i za sve gde ti treba da zastitis gipsani zid.Sto je najbitnije preko gipsa je lepo i ravno i ne treba ti debeli sloj.Posle toga disperzija,ili poludisperzija za kupatila.
 
Imas sada lepkove za plocice koji ne propustaju vlagu.Kad kupujes za plocice kupi i za sve gde ti treba da zastitis gipsani zid.Sto je najbitnije preko gipsa je lepo i ravno i ne treba ti debeli sloj.Posle toga disperzija,ili poludisperzija za kupatila.
Bas sam pitao neke gipsare kazu Sikin premaz za hidroizolaciju na ploce i onda spoljasnji glet pa farbanje. Nadam se da ce uspeti.
 

Back
Top