Kultne stvari!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vidiš kako se sami javljaju... pošto si žensko mogla bi da prođeš kao veštica ali nisi udata...hm...
ma spalićemo te šta sad, nema brineš.... s titulom ili bez nje.



(e ako sam dosadna s ovim spaljivanjem recite)
 
ja verujem u mladog i nadasve skromnog Elvina i njegove dzentlmenske manire... i da ce prepustiti damama, koje se zalazu za mir u svetu, da ponosno stanu na lomacu, sa recima... "tako sam ponosna sto ste izabrali mene... nadam se da vas necu razocarati".... ili sta god...
 
vi koji nemate betmobil vadite dzedajske maceve :mrgreen:
samo sto vas napustio vodja sada pa ste sacica bespomocnih jeretika :razz:
jedan betmobil bi vs rasturio :D

no,zbog moje neogranicene dobrote....nudim ti mesto robina :D mog vecitog pomocnika :D

ko triton i skoljka boy :D ko sundjer bob i plankton.ko ren i stimpi :D ili ko del i rodni u epizodi 'batman i robin'

you take it or leave it :D

pa idemo u borbu protivU mi'ajla i klonova :D
kultno protiv neprijatelja :D pa da kultno konacno postane kultno a ne religija :roll: i mesto razmnozavanja zilota,obraza i njihovih klonova :roll:

betmen u akciji!!!!!!! brrrrrmmmm.....
 
naravno da mislim da rodnijev kostim....
mozda cak mislim i na delov betmobil :D :D :D :?
na tri tocka :lol:

znaci najjaca epizoda mucki ikada....ono kada trce kroz maglu i kada se lopovi istripuju :lol: :lol: :lol:
to je bre kultno...ocu o tome da pricam :D :D :D
 
:lol: :lol: :lol: secam se te epizode :D

ali sad si me razocarao sto ne znas ko je sima zamorac...nisi se dovoljno bavio likom i delom dela i rodnija :razz:

na negleskom jerry the jerbil (valjda se tako pise :roll: ) ti gledaj....gledaj...mozda i naletis....

nego...dobra mi je bila fora ono kada se demian rodio pa je rodni tripovao da je on djavo :lol: i svaki put kada bi ga pogledao cuje se ona muzika iz karmine burane i vidi se kako se povecava kadar sa istraumiranom rodnijevom facom :lol:

i jedna od omiljenih takodje...kada su prodavali pekamsku vodu a flasirali je u stanu :lol: i kada je puko sistem i london ostao bez vode :lol: :lol:
 
sad sam se setio zamorca,to je iz one epizode sa zubarom:D

da l' se sećaš one epizode sa novčićem sa dve glave?
kad del ima dva para:lol:

uh moram da idem,da kupim sestri poklon,ubiće me ako joj ne kupim nešto lepo i naravno skupo :sad:

moram i da se šišam,počeo sam da ličim na elvisa:lol:

pozdrav:D
 
Nisam bash u toku....ali s obzirom na razvoj tema....imam osecaj da sam na podforumu koji se zove pravoslavlje i samo pravoslavlje:roll:........ i ne znam kakve veze ima pravoslavlje sa kultnim stvarima :shock: u stvari izgleda da je pravoslavlje najveci kult :shock: :shock: :shock:



....................
........
 
Ne znam... ja sam razmisljao da otvori m teme "The Muppet Show" i "Monty Python"... ali sam odustao posle razmisljanja... mislim o cemu bi se tu raspravljalo... prepricavali bi jedni drugima, ili govorili koji nam je skec najbolji i sl. Po meni nema smisla otvarati ovakve teme, ili ima... jer ipak ceo podforum je otvoren za to, a nema ni jedne slicne teme... sve se vrti oko okultnog i religije... mozda bi zajsta trebao da dobije i pravi naziv..
 
Artinve:
Ne znam... ja sam razmisljao da otvori m teme "The Muppet Show" i "Monty Python"... ali sam odustao posle razmisljanja... mislim o cemu bi se tu raspravljalo... prepricavali bi jedni drugima, ili govorili koji nam je skec najbolji i sl. Po meni nema smisla otvarati ovakve teme, ili ima... jer ipak ceo podforum je otvoren za to, a nema ni jedne slicne teme... sve se vrti oko okultnog i religije... mozda bi zajsta trebao da dobije i pravi naziv..
"Muppet Show" je izmishljen da bi se malishani zaglupljivali krpenim zabama koje prichaju umesto da chitaju biblijske pripovesti i edukativne knjige poput "Deco, Darvin nije znao istinu" (cena:Cena: 842.40 din, Izdavac: Metaphysica).
A Pajtonovci su satanisti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top