KULSKA GITARIJADA!!!

Gitarijada se odrzava u kafe DUGA u samom centru Kule.Sve blize informacije na tel. organizatora.
Neznam dali ovaj forum prate momci iz grupe TETRA PUNK ako prata bilo bi lepo da se jave organizatoru
posto uz CD koji su poslali nisu dostavili nikakav kontakt telefon. Ako je i od rokere mnogo je BRE.
 
sta je problem da mi ponovo posaljes broj ili jos bolje da se javis
moram da priznam da se nesecam da si me kontaktirao ipak meni je skors 50 godina
imaj malo razumevanja pa me nazovi da se dogovorima sta, kad i kako. Unapred ti zahvaljujem.
 
eto... ne moram ja da se mucim... sta bi ja da nije PAJKA :)... znaci znate spisak grupa koje ce nastupiti, znate mesto odrzavanja, znate cenu ulaza (100 din jedno vece) a na vama je samo da dodjete i da se zabavite... sto se tice grupa koje su prosle, i sam sam cuo CD-ove koje su grupe slale i stvarno ima finih :) grupa... vredi doci...
P.S. NEMOJTE da se svadjate sa organizatorom (pa ni ovde na forumu) nego poslusajte sta covek ima da kaze i ispostujte to!!! (sigurno ne misli nista lose!!!)
 
Ja bio sinoc u finalu, al nismo nista osvojili... Bila dobra zurka, a i pice nije bilo puno skupo, mada je moglo malo i jeftinijem al' nema veze.

Jooj, sad sam na vezbama na FAX-u i glava mi puca!!!
 
eee... cile u kojem si ti bendu svirao? *** ljudi pice nije bilo na organizatorovu dusu nego na gazdu kafica... inace svi bendovi su bili dobri (jako dobri) i bilo je jako tesko izabrati 3 najbolja benda... ali posto je to uradjeno, reko da napisem koji bendovi su zauzeli prva 3 mesta:

1. Gun Sale - Novi Sad
2. Erupcija - Novi Sad
3. Oroz - Subotica

ako ovo citaju clanovi bendova koji nisu prosli u finale ili koji su prosli a nista nisu osvojili, neka se prijave i sledece godine i neka pokusaju ponovo, vredi... nadamo se da ce sledece godine gitarijada biti bolje organizovana i mislim da ce gitarijada biti pomerena na leto (a ne u martu) i da ce biti odrzana na otvorenom...
 
Bilo je dobro osim par stvari - tonac+ozvucenje (u nedelju ipak malo bolje nego u petak), zrebanje za redosled nastupanja gde je bilo odvajanja papirica sa strane sto i nije bas fer-plej, i proglasenje koje je bas nekako zbrzano i nisu procitane te ocene po kojima se kao birao pobednik. No bila je ok zurka.
 
ok... ja se izvinjavam za zbrzano proglasenje (bio je problem sa vremenom), tonac je dobar (ozvucenje je bilo lose) ali on se najvise oslanjao na ono sta mu grupa kaze... valjda oni najbolje znaju kako treba da zvuce, zar ne? :) sve u svemu bila je dobra zurka, zao mi je sto nije bilo vise ljudi ali sta da se radi... nadam se da ce sledece godine biti barem duplo vise ljudi jer i grupe koje se prijavljuju su sve bolje i bolje i nadam se da ce to privuci ljude...
 
I ako nisam bio na gitarijadi a vrlo dobro poznajem ljude koji su je organizovali jer sam u tom timu od prve gitarijade verujem da su dali sve od sebe.Vase je da kritikujete a nase da se popravljamo iz godine u godinu.pokusacemo sa uploadom na youtube cim dobijemo snimak i sami.
 

Back
Top