Kuhinje

Ni mi nismo ugrađivali frižider, zaseban je, malo izdvojen, iznad smo napravili viseći deo gde čuvam začine.
Nisam videla ugradnu ravnu ploču sa dve ringle, nisam ni zagledala, ali bih ti preporučila sa 4 ringle, kada već kupuješ.
Možda ti sada ne treba a trebaće ti.
ma jok.. imam airfryer :D
ne treba mi 4

mislio sam da napravim jedan red ispod visecih elemenata kao policu ali su mi rekli da je neprakticno, da se masti i prlja i da treba stalno da se cisti.
da li bi staklena vrata resila taj problem ili je bolje ici iz jednog dela bez tih polica.

i jos me nesto zanima..posto hocu da idem do plafona jel je bolje ici viseci deo iz jednog dela ili iz dva?..plafon je klasicne visine mislim oko 2.5 metara mozda 3..nsu visoki plafoni.
cak sam video da neki gornji nivo visecih elemenata ako je iz dva dela produizavaju do sirine radne ploce tako da je i dublji.
te police ispod visecih elemenata su dekorativne ali ne preporucujem baš iz razloga koje si naveo..visece delove imam do plafona iz jednog dela ali mislim da je bolje iz dva dela..u one najviše delove za koje mi treba stolica ili merdevine staviš sve ono što ne koristiš cesto a na nize normalno, led svetla obavezno

Back