[Kuda zaista ide ovaj Svet???] U komi je 14 godina i odjednom – rodila bebu

Miki... Los ti komentar. Zamisli tako nekog tvog da tretiraju u komi u bolnici. Jeza me podilazi. Zmarci. Zaista.

Nismo mi u realnom zivotu u filmovima Quentina Tarantina. :kez:

_nobody_
Izvini, ali ja ne mogu da zamislim nekog mog u komi. Ovaj tvoj komentar mi liči na one izjave Vučićevićeve žene, kada je stalno ko papagaj ponavljala "imate li vi žensku decu" povodom slučaja Barbare.
Patetično je da se ja odavde saosećam sa dušebrižnicima i brinem za neku amerikanku u komi za koju kažu da je rodila dete u komi.
Ali mi je potpuno u redu da npr. ne bacam hleb zato što afrikanci umiru od gladi.
 
Policija se boji da je silovana u komi, nakon čega je ostala u drugom stanju. Zato je pokrenula istragu o seksualnom zlostavljanju u bolnici u Feniksu, jer je žena koja je u komi najmanje 14 godina rodila dete, piše CBS.

Izvor kaže i da je pacijentkinji bila potrebna stalna pomoć, zbog čega je „puno ljudi“ imalo pristup njenoj sobi.
Ma jok, dobrovoljno pristala u komi... tačnije, nije rekla "ne". :huh:

Nego, napredovala medicina. Sad medicinski radnici golim okom ne vide trudnoću ako nema ultrazvuka, tripl testa... a stalno su bili oko nje?!
 
Ja sam zaista sokiran... Kome tako nesto moze da padne napamet... Da siluje pacijentkinju u komi. I to 14 godina kome? Gore nego nekrofilija.

Ludilo na stepen F20. Za ovo treba izvrsitelju Hiper Laza Lazarevic ustanova, elektrosokovi 10x standardna doza, lobotomija 70% mozga.

Ili ga staviti u USA maximum security prison dozivotno. Ostali zatvorenici ce se vec postarati za tu gnjidu, ASAP (nikakva istraga oko toga NECE biti pokrenuta, verujte mi na rec)! :evil:

_nobody_
 

Back
Top