Quantcast

Krizira

Serdecnij

Ističe se
Poruka
2.902
Pa iskreno pre bih razmislila o seksu sa njim nego sa onim ko je navalentan, ko mi soli pamet da samo primitivne zene biraju sa kim ce da spavaju i dvoume se sada ili za mesec dana i ko je toliko "dobar" , kome je svaka rec maco , cico, zeno mog zivota , ....:bljak: a poznaje me nekoliko minuta do nedelju dana

Serdecnij

Ističe se
Poruka
2.902
Rekao bih joj, "setaj dalje"...
Ma zar je moguce da si zaista takav :eek: i ako jesi kako smes to javno da priznas ...pa ti verovatno ne znas sta propustas jer ono sto ti prostitutka pruza ne moze nijedna "obicna" zena...mislim znas li da sada mogu da te proglase za nesto sto nisi jer dovodis u pitanje svoju seksualnost kad bi prostitutku odbio

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.555
Ma zar je moguce da si zaista takav :eek: i ako jesi kako smes to javno da priznas ...pa ti verovatno ne znas sta propustas jer ono sto ti prostitutka pruza ne moze nijedna "obicna" zena...mislim znas li da sada mogu da te proglase za nesto sto nisi jer dovodis u pitanje svoju seksualnost kad bi prostitutku odbio
Silno me brine to sto mogu da me proglase za ... :kafa:

Nego, kako si ti... :flert:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.