Krindž - kačenje jaja?

Krstarica nije Facebook , ovde smo kao neka zatvorena zajednica , vreme pravi svoje i počinjemo da se osećamo kao svoji , što da Facebook om nije slučaj
ovde stavljam fotke koje su samo za ovde i članove , a ne za Facebook i ceo svet , nijedna od ovdašnjih mojih fotki nije otišla na fb , ustvari tamo nemam ni jednu fotku
ovde smo zatvorena grupa , vremenom postajemo nekako bliski
msm da , bar za ovde na Krstarici nemam nikakav problem da stavim po koju fotku
Pa pričali smo o društvenim mrežama ne o Krstarici , barem ja nisam.
 
I dođe Manga i u duhu smirenosti i praštanja praznika koji slavimo zalepi upravo tu fotku. To jeste krindž.
iskreno ova tema je bila čista provokacija, namenski namenjena, i pored toga nije ni premeštena , a još manje obrisana
ajde malo da budemo iskreni
dajte ljudi , smeta ovo , smeta ono , ne može da neko ograniči nekome učešće na bilo koju temu
@pikax kod mene imaš doživotnu vajld kartu , i sama znaš zbog čega
ma šta god ti mislila ili napisala
 
Pa pričali smo o društvenim mrežama ne o Krstarici , barem ja nisam.
bi li ti na pdf Zdravlje prešla preko ovoga
Screenshot_20240504-222104-937.png
 
iskreno ova tema je bila čista provokacija, namenski namenjena, i pored toga nije ni premeštena , a još manje obrisana
ajde malo da budemo iskreni
dajte ljudi , smeta ovo , smeta ono , ne može da neko ograniči nekome učešće na bilo koju temu
@pikax kod mene imaš doživotnu vajld kartu , i sama znaš zbog čega
ma šta god ti mislila ili napisala
Ne znam da li je bilo zlonamerno, meni nije izgledalo. Ne možemo ni da ga pitamo jer je banovan.
Ja sam i sama okačila par fotki hrane ovde ali to mi je sasvim ok, svako od nas jeste jer ima tema predviđenih baš za to.
 
To kako ste se častili to je vaš problem. Ti si mu upao na temu misleći da provocira , takođe provokacijom. Razmisli.
njegova tema na moj pdf )))
niti je njegova tema , niti je pdf moj
pripadaju Krstarici
a ovo zadnje se vuče skoro godinu dana ,ima svoj istorijat sa njegove strane ničim izazvan, nijednom nije dobio ni opomenu , ali preko ovoga i da sam hteo nisam mogao da pređem
 
njegova tema na moj pdf )))
niti je njegova tema , niti je pdf moj
pripadaju Krstarici
a ovo zadnje se vuče skoro godinu dana ,ima svoj istorijat sa njegove strane ničim izazvan, nijednom nije dobio ni opomenu , ali preko ovoga i da sam hteo nisam mogao da pređem
tuširate se i pokvari se česma_krindž
Bukvalno si ti jedini koji ovde provocira, a posle banujes.
Jer nisi covek nego si pizdica :D
Jer da si covek, ponasao bi se kao covek, ovako se ponasas kao jedna najobicnija pizdica mala :D

@Lagerta jel se ovako ponasaju moderatori? Jel ovo nije skolski primer fasizma? :)
 

Back
Top