Kriminalisticka akademija pls odgovorite ako znate

Sa mnom je sve okej, zapitaj se sta sa mojim ocem nije okej kada me je pre 13g.napustio i od tada nema ni pisma, poruke, poziva NISTA. A kriminalistika je ono sto ja volim i i cemu se pronalazim. Ne sudi ako ne znas pozadinu svega.

Ti se pronalazis u tome, ali cinjenicno stanje stvari je drugacije.
Tebe niko nece videti, prepoznati kao kvalitet ukoliko nisi u necijem rektumu
U ovoj zemlji se ne gleda kvalitet.
Nije mi namera da te obeshrabrim, ali od toga nema leba
Najveci stepen korupcije ti je uravo u toj bransi.
Kriminalistika NIJE ono sto gledas na TVu i ono sto mislis da jeste.
A sto se tice odricanja roditelja zbog fakulteta, hmm,....mislim da ti je suvise stalo da upies to po svaku cenu tako da cu apstrahovati tu tvoju recenicu...imas razloge pretpostavljam, ali ne dozvoli da ti razlozi budu iznad porodice kakva god da je.
Nemoj to upisati, odmah da ti kazem, a mislim i da ne mozes jer se vrse odredjene provere
Upisi nesto sto je perspektivno i sa cim mozes da radis i u zemlji i u inostranstvu.
Uci jezike. Sa tim mozes da radis u bilo kojoj bransi.
 
Uci jezike. Sa tim mozes da radis u bilo kojoj bransi.
Daj, to davno više nije perspektivno, sad aplikacije na telefonima automatski prevode
(Ja nemam posao već 6 godina što ima bilo kakve veze sa jezicima a govorim- već sam o tome pisala mali milion puta- španski, engleski, portugalski i bugarski pored srpsko-hrvatskog. Razumem nešto malo francuski i ruski, mada ih ne govorim. I nemam ništa od toga).
NEGO, to "odricanje" možeš ako ti se roditelji slože, da bude samo formalno. Na papiru, što se kaže.
A takva ti je i škola, samo "na papiru pozitivac", ali pretpostavljam da to već znaš 😈
 

Back
Top