kratkovidost

da li vam se desilo tipa...vidite ribu/momka malo dalje i pomislite wau bash je dobra,dobar bataq itd. a kad pridjete malo blize vidite...ono gabor/baba:sad2:
ili niste videli od kose:(((

ja sam mnogo slabovida
ja ne vidim ni sa corama ni bez njih
al covek i onako samo srcem dobro vidi
kaze lisica
lol
nisam ja bas u tom romanticnom filmu
meni retko ko da je lep
i sve to
 
da li vam se desilo tipa...vidite ribu/momka malo dalje i pomislite wau bash je dobra,dobar bataq itd. a kad pridjete malo blize vidite...ono gabor/baba:sad2:
ili niste videli od kose:(((

Jel ovo neka metafora...budete sa nekim i pomislite kako je super, a kad ga bolje upoznate ono gabor, baba u dusi- umoran od zivota.
ili niste videli od zaljubljenosti.
hehe, moze i tako, a?
 
ja sam mnogo slabovida
ja ne vidim ni sa corama ni bez njih
al covek i onako samo srcem dobro vidi
kaze lisica
lol
nisam ja bas u tom romanticnom filmu
meni retko ko da je lep
i sve to

:roll: meni moj bivsi muz bio najlepsi covek koga sam videla uzivo.....a i ostalo tako....ali, kad zagrebes, nije vise tako lep...i tako.....ma ko ebe lepotu bre.....:bljak:
 
...toliko sam kratkovida da ne gledam ljude...ne vredi, kada nosim sociva onda sam sva suzna pa deluje kao da saljem dimne signale ocima, kao da cu briznuti u plac pa zato ponovo ne gledam...jedino se pogledam u oci sa momcima na ulici bas u prolazu, to da...na dole nikada ne bacim pogled...

jao odri :)
dada...
ono kad se pomeri socivo pa zmirkas ... a prekoputa neka nakaza se vec naoshtrila :D na namigivanje...

jao :zcepanje:
 

Back
Top