Kraljevacki zid placha

Pa gledajuci sad sve ovo, fakat je da se u Bg ili Ns ili Kg nalazi vishe fakulteta nego ovde. . .
J.bg ljudi moraju od nechega da zive, da se prilagodjavaju svim standardima zivota, pa chak to podrazumevalo i odlazak iz rodnog grada, teshko jeste, ali opet gledajuci situaciju to je jedino izlazno reshenje uvek se moze vratiti. . .
 
Vala zarekao sam se da neću otići na fakultet u Beograd pa makar morao i u Prištinu da idem ili jednostavno ne odem nigde.
Velike su šanse da mi je ovo poslednja godina u Kraljevu,već sredinom 2009.bi trebao da zapalim u Vrnjačku Banju,Čačak ili Užice u zavisnosti od toga koliki ću lendov biti za to malo vremena.:lol:Posle te j**ade me čeka izbor između Moskve i Londona pošto na obe strane imam veze,a posebno za rodnu zemlju vezan nisam.
 
Moram da naglasim jednu stvar:
Ja nikad necu napustiti Kraljevo!!!

Poceo sam da studiram u Nishu,posle mesec dana se prebacio u Cacak,iz razloga blizine Kv-u,i svaki vikend bio ovde.Posle sam putovao...I Nije mi bilo tesko ustajati svako jutro u 5:15...
Pre par godina sam imao ponudu za posao u BG-u,posao extra,plata o kojoj samo mogu da sanjam,izrazena u 4 cifre u evrima,ali sam glatko odbio,i radio ovde za 150e kao taksista...
Ako si iole zainteresovan,moze se naci solidan posao,***,ne moze odmah nesto sa platom od 3k evra,samo treba biti uporan...A bice faksova u KV-u,prica se...
 
Poslednja izmena:
Jedna sam od onih što su otišli iz Kraljeva, pre svega zbog posla. U trenutku kada sam dobila ponudu za posao u gradu gde sada živim, u Kraljevu nisam mogla naći nikakav posao sa svojom diplomom. I tako, odoh...
Koliko god ko mislio da će mu biti svejedno kada to uradi, promeni mišljenje posle nekog vremena. U Kraljevu su ostali svi meni dragi ljudi, a viđam ih tek poneki put u par meseci... Hvata me nostalgija često. Evo, čak i na ovaj pdf navraćam iz navedenog razloga. :)
I pored svega, ne treba biti rigorozan u stavu da treba ostati ili otići iz mesta u kome ste rođeni. Treba život učiniti kvalitetnim, onako kako to neko sam želi. Ako u drugom mestu može naći bolji posao ili sebi priuštiti ono što u Kraljevu ne može, onda neka menja.
Uvek se može vratiti...
 

Back
Top