kralj jedne noci..................i njegova krvava bajka

Hm...
Odeš u sex-shop, kupiš najveći i najtvrdji dildo, odneseš ga toj devojci i kažeš joj da ti uradi ono što si ti njoj, pa kad budete 1:1, onda je zamoliš da ti oprosti...
Ako je dobra oprostiće ti, a ako je luda možda će i pristati da proba s tobom opet. A možda je psihopata, pa će ostati stobom i samo zato da ti se sveti natenane, godinama... onda postoji šansa i da je uzmeš za ženu
 
raindog:
najgora stvar je shto se bustura sa proze prebacio na poJeziju...eeee...

Poezija!
Ne ovo je uvod u krvavu bajku!
Uvek mi je zanimljivo napisati nesto ovako i pustiti ljudima mastu na volju.
Nazalost ljudi,uopsteno forum je kao jedno stado.Jedan istupi napred sa jednom ideom a ovce ga prate.
Tako je i ovde!Neko je bio predvodnik misli o silovanju a ostali su samo nastavili.pa ako sam ja siledzija !Vi ste isto sto i dzelati a nezaboravite da i oni ubijajucak i nevine ljude.
Ipak tema je sve samo ne silovanje.Mozda silovanje.....ali duse i ljubavi koja se siluje da bude obuzdana nepokazana i neizjavljena.Ljubav koja je silom ugusena te jedne noci kada je se i rodila.......................
 
Aleksej_BASO:
:D:D:D

Bobba je mozda katolkinja!!

Znas kako kod njih ides poubijas koliko hoces ljudi, pokaras i sve uz to i onda ti pop oprosti, i boli te!!

Kod njih Bog ima neke osobine ljudi i obrnuto, ljudi imaju neke osobine Boga, odnosno Bog ima ljudsku stranu i drugu uzvishenu stranu, mada je to iz mojih usta vrlo laichki opisano, a kod nas Bog je trojstvo, oca, sina i svetog duha.
 

Back
Top