Kozmetika AURA

CocoSunset

Ističe se
Poruka
2.222
Sta ste koristile, sta zelite da probate?
Da li ste bile zadovoljne sa njihovim proizvodima ili ne? Zasto? :think:

Nisam probala ni jedan njihov proizvod (cak ni lak), ali me bas zato zanima vase misljenje.


http://1.***************/-5J0bK86l7jc/T_LCMDDI5-I/AAAAAAAAAtQ/-LRfovXUAok/s1600/aura.jpg


Izvinjavam se ako tema vec postoji, ja je nisam nasla.
 
Imam Aurin rezač i dobar je, zaista mnogo lepo reže, probala sam ga i za deblje i za tanje olovke.

Osim toga, pre oko tri godine sam probala njihovu mono senku (nikako mi se nije svidela) i dva laka za nokte, klasičan i sedefast (oni su mi se dopali i te kako).
 
Zasto li ih ne prave i u normalnoj velicini bas bi bilo extra :mrgreen:

Ne znam, meni odgovara što su ovako mali pošto nikad one normalne veličine ne uspem da istrošim ...uvek mi se ili razmuljave ili polome ili im istekne rok :)
A ovi mali su mi sjajni.....taman uspem da ih istrošim a da mi se ne polome ili mi dosade.
Inače ranije sam tek tek koristila karmine ali ovi Aurini su sjajni baš zato što su vrlo prirodni pa mogu i preko dana da se nose a da ne izgledam ' previše namontirano za dnevnu varijantu':)
76 mi je najlepša, jarko crvena. Ne izlazim iz stana bez karmina više :lol:
 
Ne znam, meni odgovara što su ovako mali pošto nikad one normalne veličine ne uspem da istrošim ...uvek mi se ili razmuljave ili polome ili im istekne rok :)
A ovi mali su mi sjajni.....taman uspem da ih istrošim a da mi se ne polome ili mi dosade.
Inače ranije sam tek tek koristila karmine ali ovi Aurini su sjajni baš zato što su vrlo prirodni pa mogu i preko dana da se nose a da ne izgledam ' previše namontirano za dnevnu varijantu':)
76 mi je najlepša, jarko crvena. Ne izlazim iz stana bez karmina više :lol:

gde ih ima kod nas?
 
Ja sam skoro probala ovaj bronzer, i baš mi se sviđa!
images

images


A što se tiče lakova, mami sam nakupovala ovakve, i prezadovoljna je :)

lakovi-v.jpg
 
Probala sam cetke!Ono je tako mekano i savrseno,znaci imam njih i travel size iz avona i to mi je dovoljno :D Obratiti paznju na cetku za rumenilo ili koju joj vec svrhu nadjete premekana je i fina,i ne smeta meni koja imam super hiper osetljivu kozu i pazim na higijenu i sve preterano. :heart:
 
Ja imam crveni Aurin i nije nešto, taj veliki...jako brzo mi se ljušti.
Ali recimo oni mali su dosta postojaniji, izdrže mi baš dugo a da se ne skidaju samo što je meni lično teško da radim sa onom malom četkicom
 
Ja imam crveni Aurin i nije nešto, taj veliki...jako brzo mi se ljušti.
Ali recimo oni mali su dosta postojaniji, izdrže mi baš dugo a da se ne skidaju samo što je meni lično teško da radim sa onom malom četkicom

I ja sam kupila veliki crni i isti problem počne da se ljušti drugi dan, mali deluju bolje a isti problem sa četkicom.
Mislim da u toj ceni mogu da se nadju bolji lakovi.
 
Njihovi lakovi su mi odlicni, zajedno s Gabrini da jedini imaju pravilan odnos cena-kvalitet. Mami me ova paleta senki, ali ih imam dovoljno pa se uspesno odupirem. Ruzeve nisam imala, kad istrosim sta imam probacu. Bronzer drugarica hvali do besvesti. Imala sam olovku za oci crnu, koja je sljakala super.
 

Back
Top