Коштуници награда задужбине Топаловић....

Re: Коштуници награда задужбине Топаловић....
Citat:
Original postavio neverujuidole Pogledaj poruku
Ne i ja tipujem na Garnier.
2:0 za Garnier. Cekamo ostatak strucnog kolegijuma da se izjasni.
Niste ubole marku , zar niste čule za akciju KUPUJMO DOMAĆE ?!

IMG_03688_big.jpg


LUXOL ZRENJANIN
 
Šta ima npr.Tomić da održava kontakte sa zemunskim klanom,ili se pominju u aferi"predaja Legije"a uopšte zašto je DSS voleo "ministarstva sile".
Koliku propagandu je DSS digao povodom ubistva Gavrilovića,a šta je ispalo na kraju i ko je kriv ili povodom bacanja bombe ispred prostorija stranke.


Jel to onaj Aco Tomic koji je uhapsen zbog navodnog kontakta sa zemuncima i posle 3 meseca pusten usled nedostatka dokaza, a kasnije je dobio ogromnu kintu od drzave zbog vremena koje je proveo u pritvoru. A da, i Ceda je rekao da je imao kontakte sa zemuncima
rotf.gif


Ja sam mislio ti si ozbiljniji...mada si za ove tra praseta sa ove teme ipak pojam i to postujem
 
Jel to onaj Aco Tomic koji je uhapsen zbog navodnog kontakta sa zemuncima i posle 3 meseca pusten usled nedostatka dokaza, a kasnije je dobio ogromnu kintu od drzave zbog vremena koje je proveo u pritvoru. A da, i Ceda je rekao da je imao kontakte sa zemuncima
rotf.gif


Ja sam mislio ti si ozbiljniji...mada si za ove tra praseta sa ove teme ipak pojam i to postujem

To što je teško doći do dokaza o umešanosti kadrova DSS-a je zbog podrške koji imaju u DB-u,sudstvu i funkcionerima stranke koji su pripadali tim službama ili održavaju veze sa tim službama.
 
To što je teško doći do dokaza o umešanosti kadrova DSS-a je zbog podrške koji imaju u DB-u,sudstvu i funkcionerima stranke koji su pripadali tim službama ili održavaju veze sa tim službama.

Tu se slazem, dakle ne mozes bez dokaza optuzivati i lincovati nekog, mada mislim da je bilo necega da bi im to nasli 2003. god.
 
Наслов, буди ми неке асоцијације...


Има она кад разговарају Батић (Лаки), Ђинђић (Милутин) и Коштуница (Аксентије Топаловић) како да испоруче Милошевића у Хаг (спале Пантелију)... Било на Индексу, легендарно:worth:
 

Back
Top