Kostani razvoj coveka

Oko kostiju su raspoređeni mišići, vezivno tkivo, masne naslage, i sve to prekriva koža.
Verovatno sam zaboravila nešto...
Masne naslage uglavnom čine te promene na nama.Zatim mišićna masa...ali najviše masne naslage.
( ovo onako, više laički...)
 
Oko kostiju su raspoređeni mišići, vezivno tkivo, masne naslage, i sve to prekriva koža.
Verovatno sam zaboravila nešto...
Masne naslage uglavnom čine te promene na nama.Zatim mišićna masa...ali najviše masne naslage.
( ovo onako, više laički...)
Haha mene ovo jako intresuje jel ja sa 22 godine imam tako malu glavu da mi lice(ne cela glava) znaci od dna brade do vrha cela moze obuhvati skroz ispruzena saka(a nemam mnogo velike sake), pa kad se obrijem izgleda jako neproporcionalno sa ostatkom tela, pa reko dal ce to jos malo u duzinu rasti :D
 
Haha mene ovo jako intresuje jel ja sa 22 godine imam tako malu glavu da mi lice(ne cela glava) znaci od dna brade do vrha cela moze obuhvati skroz ispruzena saka(a nemam mnogo velike sake), pa kad se obrijem izgleda jako neproporcionalno sa ostatkom tela :D

Ne znam kako da te utešim :), glava čak i kod preterane promene u kilaži ne postaje mnogo veća.
Šta fali malim glavama :think::lol:
 
Nije da se kompleksiram ili nesto nego eto obicno nosim bradu i sad kad sam se obrijao svi kazu da mi je mala glava i da mi bolje sa bradom zbog toga :D,bas merih od dna brade do vrha cela ima 20cm,a visok 186-7,sve u svemu kako god sta je tu je :D
I je dugo nosim bradu vec decenijama,ali nikada nisam tako razmisljao.Isto mi se desavalo da me neki kazu da sam lepsi s bradom,a neki bez nje.Ja je nosim jednostavno sto me mrzi da se brijem,jer sam morao da pocnem sa brijanjem,jos u 6 -om razredu osnovne skole,jer tada nisu dozvoljavali da deca koja imaju jacu bradu i brkove nose,nego su pod naredbom direktora morali da se obriju.kasnije u vojscimsam mora da se brijam uvece,a ujutro izbrijavanje da me ne bi vracale staresina na jos jedno brijanje.Iako sam im govorio da mogu da izgulim samo kozu i dlake ce se ponovo osetiti i videti.Tako vreme bilo.Zato teraj kako tebi odgovara i ne slusaj sta drugi kazu.Bitno je kako je tebi lepo i kako se osecas.
 

Back
Top