Kosovo i EU

Nema kao za vreme ********* jer ta autonomija je bila totalno nenormalna.Blokirala funkcionisanje srbje jer je vojvodina bila maltene zasebna republika,shto je nenormalno kad se zna da su apsolutna vetjina bili i ostali Srbi.
Autonomija nije nikad ukinuta ni pod Slobom ni novim ustavom,chim postoji skupshtina AP Vojvodine.

http://en.wikipedia.org/wiki/Vojvodina

Dzaba objasnjavas. Ima o tome tek da se raspravlja.
 
Mislis u okviru Srbije? Samo proveravam.

Tako i nikako drugačije.

Pa... sad kad smo videli kuda to vodi.

Nadam se da ćemo iz Kosova naučiti lekciju. Ne treba primenjivati silu, već prosperitetom saseći sve takve separatističke ideje u korenu, a na međunarodnoj sceni igrati karte kako treba da nas više niko nikad ne ponizi kao što nas sad ponižavaju.
 
Ko to tamo puca:shock:

Sve češći napadi šiptarskih terorista na pripadnike MUP- a Srbije u "pograničnim" delovima sa Kosovom ukazuju da se šiptarski teroristi pripremaju da na proleće nastave sa "proširenjem svoje države". San o velikoj Albaniji pokušavaju da ostvare i u Makedoniji gde, takođe, vrše terorističke napade. I makedonskim policajcima savetuje se isto - da ne uzvraćaju na vatru da ne bi iritirali lokalno stanovništvo.
 

Back
Top