KORUPCIJA U BEOGRADSKOJ POSLOVNOJ SKOLI - Mila Jancetovic direktor

Mila Jancetovic i njene kriminalne aktivnosti

Milos Djurovic inace na funkciji sefa obezbedjenja Beogradske poslovne skole, fizicki je napadnut i maltretiran od strane dilera tj. prodavaca “ispita” izvesnog Srdjana koji je direktno povezan sa direktorom skole dr.Milom Jancetovic, za koju je vezano vise afera i zloupotreba sluzbenog polozaja. Ceo dogadjaj dogodio se 20.11.2006

Milos Djurovic upozorio je direktorku Milu Jancetovic da se vese “sumljivih” lica mota po Beogradskoj poslovnoj skoli i da studentima te skole nude da “zavrse ispit”, te da se pozivaju na direktorku skole kako to sve mogu da urade preko nje.

Mila Jancetovic je nakon iscrpnog izvestaja dobijenog od Milosa Djurovica, upozorila Milosa, da ce to ona sve da sredi i da su to njeni poslovni prijatelji.

Nekoliko dana potom, jedan od prozvanih “dilera” sacekuje Milosa Djurovica u samoposluzi “IDEJA”, te na ulazu obraca se recima Milosu: “ Ko si bre ti da nas cinkaris kod direktorke Mile? Jeb..acemo ti i mi i ona matere. Usledio je i fizicki obracun u kome je Milos Djurovic fizicki povredjen.

Ceo slucaj prijavljen je policiji, a sutradan je Milos Djurovic u Beogradskoj poslovnoj skoli uhvatio jos jednog “dilera” ispita sa laznom licnom kartom i propusnicom Vise skole unutrasnjih poslova.

U cetvrtak 23.11.2006, Mila Jancetovic donosi odluku da smeni Milosa Djurovica sa mesta sefa obezbedjenja i postavlja ga na mesto portira na ulazu u Beogradsku poslovnu skolu.

Istovremeno lice pod imenom Srdjan (ocigledno u vezi sa Milom Jancetovic) koje je fizicki napalo Milosa, u petak 24.11.2006.godine na ulaz skole dovodi drugo lice ogromne konstitucije da bi izvrsio “pokazivanje” Milosa Djurovica.

Postoji opravdana bojazan, da je zivot Milosa Djurovica u velikoj opasnosti.

O svemu je obavesten MUP-Srbije.
 
reagovanje, tj bolje reci ne-reagovanje stanovnika Beograda i shire samo pokazuje koliko ljudi u Srbiji joshuvek neshvataju da je zdravlje drustva u kome zive veoma vazno za sve nas. Pokazali smo ovu nedozrelost u mnogim aspektima pa me i ne iznenadjuje sto je i ovde tako. Medjutim, iskreno se nadam da oni kojima to dopire do mozga, shvataju odgovornost da se ovakva situacija izleci, jer je samo takva Srbija spremna da bude majka dolazecim generacijama i omladini.

Dok god budemo izbegavali da preuzmemo stvar u nase ruke i odgovornost da uspostavimo i odrzimo slobodu i ravnopravnost u nasem drustvu, i dok god budemo gledali samo svoje guzice (da izvinete :) ), stvari nece krenuti na bolje. Nikako same od sebe.


Ja i dalje predlazem studentski protest na bilokom nivou dok se bar ova zena ne smeni.
 
Cak i vrabci znaju da se za evrice kupuju ocene na BEOGRADSKOJ POSLOVNOJ SKOLI..Ja kao student iste sam u nekoliko navrata cuo da moje kolege kupuju ocene po tarifi od 150-500 evra (sve zavisi o kom se predmetu radi) a mi koji idemo redovno na predavanja i radimo kolokvijume,seminarske ispadosmo najvece budale.SRAM TE BILO MILA- nadam se da ce te skinuti sa mesta direktora.DSS-u kvaris kampanju za predstojece izbore!!!
 
assabgd:
Cak i vrabci znaju da se za evrice kupuju ocene na BEOGRADSKOJ POSLOVNOJ SKOLI..Ja kao student iste sam u nekoliko navrata cuo da moje kolege kupuju ocene po tarifi od 150-500 evra (sve zavisi o kom se predmetu radi) a mi koji idemo redovno na predavanja i radimo kolokvijume,seminarske ispadosmo najvece budale.SRAM TE BILO MILA- nadam se da ce te skinuti sa mesta direktora.DSS-u kvaris kampanju za predstojece izbore!!!


Sram te bilo Mila i za ostale nečasne i kriminalne radnje na BPŠ!!!
 
Evo i druge kolege studenti iz BPS su shvatili da ih Mila Jancetovic pravi budalama

http://www.bpsu.info/portal/index.php


Full Member


Karma: +0/-0
Poruke: 168
Odg: BORBA PROTIV KORUPCIJE U PROSVETI
« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2006, 07:21:25 am »

--------------------------------------------------------------------------------
A najbolja fora je kada pokusas sa sajta skole da se ulogujes na nas sajt, kao stranica je u pripremi (vec vise od godinu dana). Pokusavaju da prikriju pravu istinu o korupciji koje se jedino studenti ne ustrucavaju otkriti javnosti! Face su, stvarno!
 
MiliccA
Newbie


Karma: +0/-0
Poruke: 1

Odg: BORBA PROTIV KORUPCIJE U PROSVETI
« Odgovor #8 poslato: danas u 12:27:35 am »

--------------------------------------------------------------------------------
Ovo je vrhunski cinizam i pravljenja nas studenata budalama. Na zalost nasa skola vazi za najkorumpiraniju ne u Srbiji, vec na Balkanu. Nedavno sam videla svojim ocima kako u kaficu Nebo, neki Zeljko nudi listu na kojoj su se nalzile cene i imena profesora. Medju imanima koje sam videla i predmetima poput matematike, bilo je i ime nase direktorke Mile Jancetovic

PA O CEMU ONDA DA PRICAMO!!!!!

U policiji valjda ne ocekuju da ce neko od studenata da priajvi takve stvari. Koliko vidim na karaju mi cemo biti krivi za sve.

Ali mi smo jedna siva masa koja nema kicmu. Evo i predsednik Saveza studenata, onaj beskicmenjk Miki je na toj funkciji vec 12 godina. On je 1973.godiste. Ne placa porez, ne placa prostor, ne placa struju i dnevno ima pazar od 50 000 dinara. Pa to sve kada se pomnozi sa 22 radna dana onda .......je jasno zast je on tu 12 godina. Ali to je do nas.

Upisali smo trogodisnju skolu i rekli su nam da cemo dobiti diplome visoke skolske spreme, a u stvari radi se samo o jednoj velikoj prevari. Zasto???
 
Pa šta?:


Pa ništa!
Mila će u zatvor koliko posle izbora, to što je direktorka funkcioner DSS-a joj baš neće pomoći, ne verujem da će oni dozvoliti da ih sada pred izbore kompromituje jedna korumpirana, blajhana sektašica.
A i studenti BPŠ su se žestoko naljutili zbog svega što se događa tamo, kako čujem traže da se ona smeni, a studenti su uvek u Srbiji bili velika pokretačka snaga.
 
Pa šta?:
Teško,DSS je stranka nesposobnih ali če se zato udružiti sa lopovima iz DS i ništa od promena,a što ona tebi smeta?


Smeta mi jer je Mila Jančetović najveća lopuža i kriminalac, koji je ikada postojao na Beogradskom univerzitetu, još od 1905.godine, do danas veća lopuža nije postojala.
Smeta mi jer je mesec dana posle nasilnog otimanja mesta direktora BPŠ, počela sa prodajom "blanko diploma" desetini policajaca...
Smeta mi što zahvaljujući njoj svaki ispit ima cenu oda 150e pa naviše...
Smeta mi što Mila Jančetovič ima svoje dilere za ispite ili blanko diplome,
ima u školi i van nje...
Smeta mi što pri upisu na BPŠ, studentima nudi trogodišnje školovanje, navodno visoke školske spreme, a u stvari radi se o velikoj prevari.
Smeta mi što se tamo školuju budući carinici, koji zahvaljujući Mili Jančetović odmah nauče kako se "radi posao"....
Smeta mi što kroz razne nabavke, tendere i sl. krade novac koji joj ne pripada , što službeni auto koristi za privatne potrebe.....
Smeta mi što preti i maltretira studente i zaposlene na BPŠ, kada joj se suprotstave, što su oko nje samo oni koji su isti kao i ona,korumpirani do besvesti.
Smeta mi jer je zahvaljujući njoj - Mili Jančetović, BPŠ dobila status najkorumpiranije škole na Balkanu...
Što u školu mogu nesmetano da uđu razni batinaši, kriminalci na "viđenje" njenih neistomišljenika, kojima će kasnije tj. van škole ti isti kriminalci da j.m.
Smeta mi što je Vlada Srbije na mesto direktora BPŠ postavila Milu Jančetović,
lopužu ogrezlu u korupciju i organizovani kriminal......
Smeta mi jer ovima iz DSS-a, čiji je ona kadar, izgleda ne smeta...
 
Uraaa!
Napokon otpočela istraga u policiji i tužilaštvu protiv direktorke Mile Jančetović Atanasovske,
zbog lopovluka i kriminalnih radnji koje je sprovodila na BPŠ.
U sprezi sa organizovanim kriminalom, Mila je slala svoje batinaše i dilere ispitima nekim profesorima na kućnu adresu, naravno svemu su predhodile pretnje telefonom određenim profesorima.
A da je sve ovo tačno potvrdio je i primer Miloša Đurovića koji danima ne sme da dođe na posao uplašen za sopstveni život i život svoje poriodice.
Zbog svega što se događa vlada veliko nezadovoljstvo u kolektivu i zaposleni su odlučili da o svemu tome obaveste Ministarstvo, policiju i pravosuđe.
Tako da je Mila Jančetović pod istragom a najavljena je i njena smena sa mesta direktora BPŠ!
 

Back
Top