Korpice ;)

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
Ja sam u Bg isto trojka, mada, ne znam koliko je to precizno, s obzirom da i moja vrlo obdarena drugarica isto nosi trojku... To mi nikad nije jasno.

Ali preciznije, recimo u Woman's secret u Bg sam 34C (ili 75C ili 90C, zavisi da li je european, italian, french, kako li vec.) Ali recimo kod VS sam 34B. Meni ona tabela na sajtu nije bila precizna, ali kad su me tamo premerili, i kad sam ih dobrano smorila, nasla sam da mi je ovo najbolje.

Ko je bas zainteresovan i ima vremena, ta radnja koja prodaje VS u Beogradu je u ulici Svetog Save, pa u krajnjoj liniji, probajte neki brus tamo, i znacete velicinu.
 
Larra:
Ja sam u Bg isto trojka, mada, ne znam koliko je to precizno, s obzirom da i moja vrlo obdarena drugarica isto nosi trojku... To mi nikad nije jasno.

Ali preciznije, recimo u Woman's secret u Bg sam 34C (ili 75C ili 90C, zavisi da li je european, italian, french, kako li vec.) Ali recimo kod VS sam 34B. Meni ona tabela na sajtu nije bila precizna, ali kad su me tamo premerili, i kad sam ih dobrano smorila, nasla sam da mi je ovo najbolje.

Ko je bas zainteresovan i ima vremena, ta radnja koja prodaje VS u Beogradu je u ulici Svetog Save, pa u krajnjoj liniji, probajte neki brus tamo, i znacete velicinu.

Radnja u Bg prodaje Victoria's Secret veš??? kakav je izbor? Jesu skupi? Pričaj, šta si se stisla:lol:
 
ja nisam nikada kupovala veš katloški. ovde kod nas trojka je trojka, nema tu posebnog merenja. To što sise mogu dva puta da mi stanu u tu trojku, a na leđima taman zakopčam, nema veze:lol:
 
pomenula sam vec, da, prodaju, ali uglavnom kolekcije koje su ukinute u Americi, ili sve imaju po jedan komad od modela, i bezobrazno deru. Brusevi po 100 evra. Ali za probu velicine super dodje.
 
ja merim bez brusa. Al vidis nije ti to losa ideja, uvek kad tako merim ispadne mi da mi treba korpica A (recimo za VS) a znam kad sam tamo probala, bilo je ono - NO WAY, ne mogu da disem.
 
Larra:
ja merim bez brusa. Al vidis nije ti to losa ideja, uvek kad tako merim ispadne mi da mi treba korpica A (recimo za VS) a znam kad sam tamo probala, bilo je ono - NO WAY, ne mogu da disem.

ajd sad ti meni reci koliko je jedna normalna trojka u ovim američkim VS merama?
 
Hani, darlin, kad si im dozvolila da rastu i danju i noću :lol:

ajd, brus, a što me nerviraju dok se namestim da spavam :mad:
hani, kako se ti namestiš da spavaš, tj. kako ih smiriš :p
 
A što push up??? Šta može da ti podigne :lol: Ti valjda baš trebaju starijim ženama i onim - bogatijim :D

Mislim da takvi brusevi izgledaju smešno na devojkama sa manjim grudima. To su oni sa dubokim, ali, hm... kako da napišem... "kratkim" korpicama. Malog radijusa :D
I baš ih ne volim...

Ta žica je i mene izluđivala i imam strahovit problem da nađem neki da mi odgovara, jer me izluđuje kad mi je veliki ili, jednostavno, kad imam "rupu" :lol:
Što se žice tiče, najzad sam provalila tip (oblik) koji mi odgovara i ne kupujem druge. I od tada mi ne ispada žica :D
A koštaju oko 200 dinara. :D

I baš sam jedno vreme tražila 70-icu... Sad mi, bre, mali :shock:
Izgleda da ima nečeg u priči da rastu ponovo :shock:
Ili sam se samo ugojila :?
 

Back
Top