Korona uništila komarce?!

Poruka
24.355
...

Evo jedne kežual letnje autorske teorije zavere ;)

Naime...
Ono što sad već iskustveno znamo, to je da biološko kreirano oružje korona (kreirano od USA&UK), napada pre svega kardio vaskularni sistem i samu krv...izazivanje tromba itd...

Takođe znamo i da kao takvo to biološko oružje je prošlo kroz celo društvo par puta u ove 2 godine...i odnelo određeni broj života...dok se ostatak populacije adaptirao i stekao imunitet...

Ono što primećujem, možda grešim, ali tako mi trenutno deluje - da komaraca nema toliko kao prijašnjih godina...

S obziram da oni piju krv...nije daleko od logike da im nije legla naša koronirana krv...

Da li je moguće da je biološko oružje korona indirektno uništilo značajan deo populacije komaraca? :think:

...
 
Ono što primećujem, možda grešim, ali tako mi trenutno deluje - da komaraca nema toliko kao prijašnjih godina...

S obziram da oni piju krv...nije daleko od logike da im nije legla naša koronirana krv...

Da li je moguće da je biološko oružje korona indirektno uništilo značajan deo populacije komaraca? :think:
U pravu si.
Meni podno kuce mocvara koja se ne moze isusiti (vodena zila u nekoj pripizdini od selendre i bara se ne moze zabetonirati), plus hrpa zelenila i ostalih govnarija, ali ove godine komarci su neprimjetni.
Izubada me jedan od tih sadista dnevno, cesem se par sati i to je to.
Prije bez aparatica i autana nisam imao mirnu noc.
 
U pravu si.
Meni podno kuce mocvara koja se ne moze isusiti (vodena zila u nekoj pripizdini od selendre i bara se ne moze zabetonirati), plus hrpa zelenila i ostalih govnarija, ali ove godine komarci su neprimjetni.
Izubada me jedan od tih sadista dnevno, cesem se par sati i to je zo.
Prije bez aparatica i autana nisam imao mirnu noc.

Znači...definitivno ih dotuklo...:think:

Evo samo u ovih desetak forumaša do sad oglašenih...ako uzmemo kao neki statistički uzorak...veci deo primecuje isto...
(Izuzetak je @Emilia Marty, al još čekamo na njen dokaz...:patkica::D)

I to pretpostavljam da smo svi sa različitih krajeva..., eto ti čak iz močvare...(vidiš...ko bi rekao...da SNS birača ima i u močvari....mala bara puna krokodila...to je to...sns manifest.:think:)


...
 
Poslednja izmena:
osetno je manje komaraca ove godine nek priča ko šta hoće i ne znam koliko to ima veze sa covidom obzirom da sa covidom živimo evo već treću godinu a prošle i pretprošle godine su komarci šljakali standardno ove godine ne tu i tamo me neko ćapi za nogu za ruku svrbi malo i sve ali nema više onog ludila kao pre znatno se smanjio intenzitet njihovog delovanja u vidu zujanja i ujeda
 
osetno je manje komaraca ove godine nek priča ko šta hoće i ne znam koliko to ima veze sa covidom obzirom da sa covidom živimo evo već treću godinu a prošle i pretprošle godine su komarci šljakali standardno ove godine ne tu i tamo me neko ćapi za nogu za ruku svrbi malo i sve ali nema više onog ludila kao pre znatno se smanjio intenzitet njihovog delovanja u vidu zujanja i ujeda
Sta je osnovno da bude dosta komaraca? Kisa....A ove godine je susni period krenuo dosta ranije. Prosle je skoro ceo jun padala kisa, samim tim su se namnozili, a i prskanje nema nekog efekta ako posle dan-dva pada.
Jbt, ne znate opste stvari.
 
Sta je osnovno da bude dosta komaraca? Kisa....A ove godine je susni period krenuo dosta ranije.
To je takodje posledica 5G mreze, suse ce biti sve vece, Evropa se pretvara u pustinju jednostavno.
Pavi uzrok nestanka komaraca u Slavoniji ove godine nije zaprašivanje, kako se pisalo po nekim hrvatskim medijima, već ekstremna suša zbog koje nije bilo poplava koje su ključne za njihov razvoj, tvrde stručnjaci, a piše Index.hr.
„Topljenje snega, koje inače uzrokuje prve poplave, takođe nije bilo obilno jer ni u Alpima nije bilo puno snega, pa nije bilo dovoljno vode da se niski vodostaj reka digne do nivoa koji bi poplavio okolna područja. Poplavni komarci ostavljaju svoja jajašca upravo u tim područjima. Dakle, ta prolećna voda nije došla do jajašaca, pa se ona nisu mogla razviti u larve komaraca“, tumači stručnjak. https://www.danas.rs/svet/region/zasto-ove-godine-u-hrvatskoj-ima-manje-komaraca-nego-ranije/
 
...

Evo jedne kežual letnje autorske teorije zavere ;)

Naime...
Ono što sad već iskustveno znamo, to je da biološko kreirano oružje korona (kreirano od USA&UK), napada pre svega kardio vaskularni sistem i samu krv...izazivanje tromba itd...

Takođe znamo i da kao takvo to biološko oružje je prošlo kroz celo društvo par puta u ove 2 godine...i odnelo određeni broj života...dok se ostatak populacije adaptirao i stekao imunitet...

Ono što primećujem, možda grešim, ali tako mi trenutno deluje - da komaraca nema toliko kao prijašnjih godina...

S obziram da oni piju krv...nije daleko od logike da im nije legla naša koronirana krv...

Da li je moguće da je biološko oružje korona indirektno uništilo značajan deo populacije komaraca? :think:

...

Nije ih uništila nepostojeće "Korona", nego zaprašivanje bojnim otrovima, koje je i osnovni izazivač problema na disajnim organima u protekle dve godine.
Standardni otrov je DDT, samo su ga sada nekolko puta pojačali, zbog komaraca na dve noge.
Inače, u mom kraju - nema ih ni za lek.
 
Nije ih uništila nepostojeće "Korona", nego zaprašivanje bojnim otrovima, koje je i osnovni izazivač problema na disajnim organima u protekle dve godine.
Standardni otrov je DDT, samo su ga sada nekolko puta pojačali, zbog komaraca na dve noge.
Inače, u mom kraju - nema ih ni za lek.

Može se i tako posmatrati, u svakom slučaju korona je biološko oruzje, kojeg su kreirali i pustili US & UK
A to da je šireno zaprašivanjem iz vazduha ili sa zemlje...takođe vrlo moguće...setimo se da su bese se građani čak bunili protiv zaprasivanja komaraca...pre godinu...jer su sumnjali da truju ljude a ne tek insekte...

Napadači oštetili dva vozila Gradske čistoće dok su zaprašivali komarce

https://rs.n1info.com/vesti/napadaci-ostetili-dva-vozila-gradske-cistoce-dok-su-zaprasivali-komarce/

Takođe što se tiče zaprašivanja iz vazduha...mi i ne znamo šta nas nadleće...
Dokaz je ovaj NATO-Ukro avion koji je poleteo iz Niša, a pao u Grčkoj...gde ni Grci nisu znali za njega dok nije pao...
A nosio je 11 tona oruzja i eksploziva iznad glava ljudi juzne Srbije, Makedonije, Grcke...


...
 
Može se i tako posmatrati, u svakom slučaju korona je biološko oruzje, kojeg su kreirali i pustili US & UK
A to da je šireno zaprašivanjem iz vazduha ili sa zemlje...takođe vrlo moguće...setimo se da su bese se građani čak bunili protiv zaprasivanja komaraca...pre godinu...jer su sumnjali da truju ljude a ne tek insekte...

Takođe što se tiče zaprašivanja iz vazduha...mi i ne znamo šta nas nadleće...
Dokaz je ovaj NATO-Ukro avion koji je poleteo iz Niša, a pao u Grčkoj...gde ni Grci nisu znali za njega dok nije pao...
A nosio je 11 tona oruzja i eksploziva iznad glava ljudi juzne Srbije, Makedonije, Grcke...


...

Prethodnih par godina smo imali zaprašivanje bojnim otrovima, a ne virusima.
Nisu virusi toliko izdržljivi na otvorenom prostoru i nisu pogodni za te akcije.
Virus koji pominješ je davan kroz vakcine, to mu i jeste svrha - da u narednih nekoliko godina izazove smrt onih koji su ga primili, a koji imaju slabiji organizam i pridružene bolesti.

Za ovu godinu su spremili antraks - njegove spore mogu da se raspšuju vazduhom, a ima tri vrste dejstva - na pluća, organe za varenje i organe za disanje.
Ako se ispolji preko dejstva na pluća - eto je Korona.
Ako se ispolji kao prišt - Majmunske boginje (zato su ih i aktivirali).

Inače, ispitivan je na Institutu u Nišu, gde je glavni Tiodorović.
 

Back
Top