Korona i namirnice

giravaru

Primećen član
Poruka
538
Postovanje svima...zanima me...kad se vratite iz nabavke....kako "tretirate" namirnicr? Brisete alkoholom....ostavite ih na terasi jedno vreme....kako ljudi da se ponasamo...ja odlepila....samo idem po kuci i peruckam ruke alkoholom....
 
Postovanje svima...zanima me...kad se vratite iz nabavke....kako "tretirate" namirnicr? Brisete alkoholom....ostavite ih na terasi jedno vreme....kako ljudi da se ponasamo...ja odlepila....samo idem po kuci i peruckam ruke alkoholom....
Jadni mi stvarno gde i pored koga treba da nastavimo zivot,kako se neko ne zapira u sta su ga pretvorili za par dana
 
Postovanje svima...zanima me...kad se vratite iz nabavke....kako "tretirate" namirnicr? Brisete alkoholom....ostavite ih na terasi jedno vreme....kako ljudi da se ponasamo...ja odlepila....samo idem po kuci i peruckam ruke alkoholom....

Ma bez uzbudjivanja, za sada ne postoji nijedan slucaj u svetu da se neko zarazio od kupljenih namirnica.
Peri ruke kad se vratis kuci i to bi bilo sve.
 
Postovanje svima...zanima me...kad se vratite iz nabavke....kako "tretirate" namirnicr? Brisete alkoholom....ostavite ih na terasi jedno vreme....kako ljudi da se ponasamo...ja odlepila....samo idem po kuci i peruckam ruke alkoholom....
Kod kupovine artikala u marketima koristite rukavice, jer artikle sa police svako dodiruje. Kad obavite kupovinu i dođete kući, izvadite ih iz kese ili cegera i prebirišite svaki artikal bar običnom krpom ili vlažnim alkoholnim maramicama. Voće i povrće posle kupovine operite blagim rastvorom sode bikarbone ili ostavite da odstoji,pa lepo isperite pre pripreme hrane.
 
Ozbiljno....nije mi do zezanja.....
Kod kupovine artikala u marketima koristite rukavice, jer artikle sa police svako dodiruje. Kad obavite kupovinu i dođete kući, izvadite ih iz kese ili cegera i prebirišite svaki artikal bar običnom krpom ili vlažnim alkoholnim maramicama. Voće i povrće posle kupovine operite blagim rastvorom sode bikarbone ili ostavite da odstoji,pa lepo isperite pre pripreme hrane.
Hvala vam puno....
 
Postovanje svima...zanima me...kad se vratite iz nabavke....kako "tretirate" namirnicr? Brisete alkoholom....ostavite ih na terasi jedno vreme....kako ljudi da se ponasamo...ja odlepila....samo idem po kuci i peruckam ruke alkoholom....

Прва друга и трећа реакција после схватања овога питања

:eek:
:sad2:
:aaa:
 
QUOTE="AleksaJ, post: 39839877, member: 411319"]
Плакнеш ... другим речима ?

Haha,jest malo pod vodu,zbog virusa,ako ima nek sleti.

Ма са глатких лако слети .. нпр. краставац .... јабука крушка ..

али ове чупави бреска кајсија.. па оне наборане ... салата .. ананас.... то

само темељно са четку ... или у веш машину .. програм 'осетљиви веш'
 
Ма са глатких лако слети .. нпр. краставац .... јабука крушка ..

али ове чупави бреска кајсија.. па оне наборане ... салата .. ананас.... то

само темељно са четку ... или у веш машину .. програм 'осетљиви веш'
Haha,bolje otkuhat u serpi.
 

Back
Top