Quantcast

korn ili system of a down

• Začetnik teme poison
  • Datum pokretanja

Sacrificed

Obećava
Poruka
54
Ne znam, ja sam pocela sa KoRn-om odmah posto mi je Linkin Park malo dosadio...
Ima pesama koje me odusevljavaju, ali ima i onih koje nisu bas neke...
System ne mogu komentarisati bas mnogo - jedino sto je pohvalno (u poslednje vreme) je shto je gitarista poceo da peva...

KoRn :twisted:

Borboleta

Zainteresovan član
Poruka
166
Ne slusam ni jedne ni druge, ali mi se jedno vreme mnogo svidjala pesma "Trash" - Koяn
A ovo malo pesama sto znam od jednih i drugih, pa ne znam, mislim da mi malo vise prija usima System of a Down....Malo sam prerasla takvu vrstu muzike :)

LPcrazy_girl

Zainteresovan član
Poruka
187
Pre nekoliko godina sam jako gotivila Korn, ali sada bih ipak glasala za System. Muzika im je odlicna (u neku ruku uvrnuta), ali drago mi je sto se izdvajaju sa danasnje scene koja je puna klonova. Jako mi se svidja novi singl Question! :)

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.219
LUDICA:
Meni su Sistem samo zato sto nisam slusala ni jednu pjesmu od Korna!
Ne znam njihovu muziku, ali volim Sistem, i njihov album Toxicity
e ovo vam je sistem of a down.....bash ovo....korn nekada i nije bio to....sada pomalo i jeste....no i bez toga....bolji su....al i ja mislim da tje se raspasti....i mislim da treba....jer pocheli su mnogo da.....ne znam....al pocheli su od life is peachy

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.