Koristite li

Koristite li neobee speeedy

  • da, redovno koristim

  • probao, ali mi se ne svidja

  • cuo sam ali mi se ne da da otvaram uplatno mesto

  • nisam cuo za to


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
loop:
e i mene bash interesuje da li to funkcionise kako oni kazu?


ja sam koristio nekoliko meseci i funkcionisalo je SJAJNO. E, sad, poslednjih par nedelja nesto zeza, ali mislim da nema veze sa samim programom speeedy vec sa samom vezom sa njima (valjda)...

znaci, program funkcionise tako sto podesis kvalitet slike koji zelis da primas, i kada ti se ucitava stranica (radi i za IE i za Firefox, a pretpostavljam i za operu, ali je ne koristim) umesto originalne slike dobijas kompresovanu sa onim koeficijentom, tj odnosom, izmedju kvaliteta i velicine slike, kakav si sam odabrao... sa mojim podesavanjima, stranica se ucitava 3 puta brze (provereno na onim sajtovima koji mere koliko ti treba da ti se ucita stranica), a slike budu OK. Ako ti je posebno stalo do kvaliteta slike, mozes je na licu mesta prikazati u originalu (desni klik i opcija za to).

program posebno prikaze koliko je ustedeo na kompresiji texta, i to je bar 6-7 puta... idealno za forum - tu je skoro sve text i pokoji avatar!

cudi me kako ga vise ljudi ne koristi, al onda se setih da je neobee iz novog sada, i da nema mnogo uplatnih mesta u bgd... ali ako jednom otvorite nalog, uplacivacete sms-om preko 064 mreze, tako da...

PS

skinite ga sa http://www.neobee.net/content/speeedy i konektujte se preko 042-21-00-42 sa bilo kojim user-om i pass-om i probajte... (u IE radi automatski u FireFoxu ima lako podesavanje, operu provalite sami...)

sretno
 
moram da te pitam u cemu je frka sa otvaranjem naloga kod jos jednog provajdera...?

ja imam naloge na eunet-u, neobee-ju, ptt-u...
samo jednu od tih e-mail adresa zaista koristim. konektujem se sada samo preko neobee jer su najbrzi, ranije sam koristio sve pomalo (kako ko kad radi). Kad jednom otvoris nalog na neobee, niko ti ne brani da koristis svog provajdera za e-mail i sl. A uplacujes preko sms-a (nema hidden cost i dodatne naplate - ISTO kosta kao na standardnom cenovniku), pa te bas briga za njihova uplatna mesta.

ako neko moze da mi kaze, voleo bih da znam u cemu je frka otvoriti jos jedan nalog kod drugog provajdera... naravno, za ljude koji su na dial-up-u, a ne na kablovskoj i sl...
 

Back
Top