Korak ka priznanju ?

Neartikulisani007

Aktivan član
Poruka
1.534
DAADE7A8-A8D9-4E8B-B39B-A970B4F60DE1.png
 
a naravno prosečan Sorab pogledom preskače carine, pozivni broj, sudstvo, institucije.. Prosecni Sorab voli samo da se podsmeva dok mu na posletku ne zavuku u anale 😂😂😂
Prosečan Sorab je 350 godina trpio Turke, pa bila bežanija kada im puko film! Prosečni Sorab 45 godina trpio probravarske boljševike dok im nije puko film i onda jedan Zloba sve to rasturio! Prosečni Sorab će, kada mu pukne film, razjuriti i taj šiptarsko-američki KUPLERAJ! :klap::klap::klap:
 
Kao što može značiti da se šiptariji priznaje pravo na odcepljenje, tako može značiti i da je korak da se njihovo kvazi odcepljenje poništi

Možda jednog dana budu ukinute procedure ... tako da videćemo

Dok god in ne "prepišemo kuću" mi smo vlasnici 1/1, teritorije , kako tretiramo one koji žive na njoj je druga tema
 
Kao što može značiti da se šiptariji priznaje pravo na odcepljenje, tako može značiti i da je korak da se njihovo kvazi odcepljenje poništi

Možda jednog dana budu ukinute procedure ... tako da videćemo

Dok god in ne "prepišemo kuću" mi smo vlasnici 1/1, teritorije , kako tretiramo one koji žive na njoj je druga tema
Bila je 1941-e 'prepisana' Bugarima i Talijanima, privremeno, pa poništeno! :super: A po čemu se ovo današnje stanje razlikuje od toga? :klap::klap::klap:
 
Još jedna izdaja najgoreg precednika u istoriji ove države. Ovqj čovek je neizlečiva bolest srpskog naroda. Posle autoputa Niš - Priština, posle malog šengena, posle prizivanja albanskog naroda da dođe u Srbiju gde im garantuje da će moći da biraju posao, posle poziva svom narodu da slobodno može da ide ako mu se ne sviđa njegova diktatura, posle stidljivog flertovanja sa Sirijcima i pričom kako imamo mnogo napuštenih sela... koliko je još potrebno glupom, neukom, potlačenom, prodatom, gramzivom gmizavcu od Srbina da shvati da će to dete zbog čijeg dobra navodno guta sendvič i viče Aco Srbine, sutra biti rob Albancima, Sirijcima i Pakistancima u kući koju mu je on napravio.
 
Još jedna izdaja najgoreg precednika u istoriji ove države. Ovqj čovek je neizlečiva bolest srpskog naroda. Posle autoputa Niš - Priština, posle malog šengena, posle prizivanja albanskog naroda da dođe u Srbiju gde im garantuje da će moći da biraju posao, posle poziva svom narodu da slobodno može da ide ako mu se ne sviđa njegova diktatura, posle stidljivog flertovanja sa Sirijcima i pričom kako imamo mnogo napuštenih sela... koliko je još potrebno glupom, neukom, potlačenom, prodatom, gramzivom gmizavcu od Srbina da shvati da će to dete zbog čijeg dobra navodno guta sendvič i viče Aco Srbine, sutra biti rob Albancima, Sirijcima i Pakistancima u kući koju mu je on napravio.

Možda si ti u pravu, ali ipak se nadam da ovog našeg savetuju Rusija i Kina , i da nas neće dovesti toliko daleko .
I mi se moramo protiv toga boriti na svakom koraku podizanjem svesti .
Ovako oštri istupi su dobri jer osvešćuju.
 
Možda si ti u pravu, ali ipak se nadam da ovog našeg savetuju Rusija i Kina , i da nas neće dovesti toliko daleko .
I mi se moramo protiv toga boriti na svakom koraku podizanjem svesti .
Ovako oštri istupi su dobri jer osvešćuju.

Ja uopšte ne mogu da pojmim da iko može drugačije ovakve poteze koje sam naveo a da to nije čista izdaja. I to javna, bez ikakvog prikrivanja. Šta nam uopšte treba više da shvatimo?
Ja bih da mi neko objasni korist Srba od albanskog povrća, od autoputa Niš-Priština, od malog šengena... Evo, neka me neko nauči stranama tih stvari koje su dobre po Srbiju.
 
Ja uopšte ne mogu da pojmim da iko može drugačije ovakve poteze koje sam naveo a da to nije čista izdaja. I to javna, bez ikakvog prikrivanja. Šta nam uopšte treba više da shvatimo?
Ja bih da mi neko objasni korist Srba od albanskog povrća, od autoputa Niš-Priština, od malog šengena... Evo, neka me neko nauči stranama tih stvari koje su dobre po Srbiju.

I iz moje perspektive je tako, ali ni ti , ni ja (za sebe sam sigurna) ne vladamo svim informacijama .
Umetnost mogućeg često čini politiku ...
Valjdaćemo doći jednom do toga da dole sredimo stvari u skladu sa svojim suverintetom ,
 
Potpisano u američkoj ambasadi, nakon glabanja USA ambasadoru

Delegacija Ministarstva privrede Srbije potpisala je juče, u Berlinu, Pismo o namerama sa kompanijom „Lufthanza“ o obnovi avio-linije Beograd-Priština.

Pismo o namerama potpisano je u američkoj ambasadi u Berlinu, u prisustvu ambasadora SAD i specijalnog izaslanika američkog predsednika za dijalog Beograda i Prištine Ričarda Grenela i američkog savetnika za nacionalnu bezbednost Roberta O“Brajena.
 
По мени очигледно је да ће Вучић прихватити независност Косова или дела Косова уколико добије добар дил као што је подела или нека варијанта двоструког суверенитета да Срби добију државу у држави ( мада по мени прво је вероватније) итд...
Вучић одбија да прихвати независност Косова јер прихватање независности Косова у тренутној ситуацији је за њега равно самоубиству.
Једноставно Србија још увек није прихватила независност Косова јер је Запад превише крут и захтева да коначно решење за Србе не буде само губитак територије него и тотално понижење.
 

Back
Top