Kooka und Mothika

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Prema najnovijim istraživanjima jednog..ovaj.. mnogo pametnog instituta (u daljem tekstu MPI), izašlo se sa tvrdnjom da:

najveći broj populacije troši silnu energiju na - Čuđenje.

Svi se dakle mnogo čudimo u vezi sa političkom svakodnevnicom.
Čak nam to nije dosta, nego to svoje čuđenje delimo sa drugima, koji se takođe čude.

Da lije to čuđenje samo sebi cilj? Izgleda da jeste.
Istraživanja kažu da se ljudi upravo tu iscrpljuju i da ima je to, obrni okreni, postao smisao.

Ovaj rekao ono, onaj izjavio ovo, ovi uveli porez, oni doneli zakon..ovaj slagao, onaj prevario, ukrao..Zavere, 'apšenja, muljanja, šuškanja, dimovi, vatre...- materijala za čuđenje kolko voliš.

Na pitanje zašto je to tako, MPI tvrdi da je to tako jerbo ljudi nemaju ideje.

Nemaju ŠTA? (pitamo mi)
Nemaju ideje šta da rade (odgovaraju ovi iz tojest MPI-ja)

Mislim..nije li i to malo, onako..kako bih rekao..čudno..
m?

coffee_smiley.gif
 
Nemaju ideje jer niko nije spremna da povede ovaj narod. U Hrvatskoj se sada iscudzavaju sto neki lik sa vise medicinske vodi proteste koji kako se meni cine biti sve masovniji .
I sad su osuli drvlje i kamenje na svoju ususkanu i otupelu inteligenciju .
 
Prema najnovijim istraživanjima jednog..ovaj.. mnogo pametnog instituta (u daljem tekstu MPI), izašlo se sa tvrdnjom da:

najveći broj populacije troši silnu energiju na - Čuđenje.

Svi se dakle mnogo čudimo u vezi sa političkom svakodnevnicom.
Čak nam to nije dosta, nego to svoje čuđenje delimo sa drugima, koji se takođe čude.

Da lije to čuđenje samo sebi cilj? Izgleda da jeste.
Istraživanja kažu da se ljudi upravo tu iscrpljuju i da ima je to, obrni okreni, postao smisao.

Ovaj rekao ono, onaj izjavio ovo, ovi uveli porez, oni doneli zakon..ovaj slagao, onaj prevario, ukrao..Zavere, 'apšenja, muljanja, šuškanja, dimovi, vatre...- materijala za čuđenje kolko voliš.

Na pitanje zašto je to tako, MPI tvrdi da je to tako jerbo ljudi nemaju ideje.

Nemaju ŠTA? (pitamo mi)
Nemaju ideje šta da rade (odgovaraju ovi iz tojest MPI-ja)

Mislim..nije li i to malo, onako..kako bih rekao..čudno..
m?

coffee_smiley.gif
You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again late

:ok:
:zcepanje::rotf::rotf:
 
na primedbu da su ljudi jelte..ofce, MPI odgovara kako "se ofce ne čude". (završen citat)
Te mu to dođe kao neka differentia specifica jel'te..

Šta su onda ljudi koji (kao i napred navedene tojest ofce) pristaju na šišanje i posle razgovaraju o tome koliko je ko ošišan, te ko li sad nosi džemper od njihove tojest vune..
 
Да би се из чуђења прешло у акцију неопходно је да се велики број људи отргне од уобичајених дневних активности, организује се, оде на право место и уради праву ствар.
А за то треба лидер којег тренутно немамо.
Велика група људи без лидера је по мом мишљењу слабо ефектна.
 
Ако би се могла издејствовати издаја у полицији онда невелика.
А ако не онда не знам.
Што се тиче тренутка ваљало би што пре.
Лидер би требао да буде неко коме су одузели стан због дуга за струју рецимо, или слично. Али обавезно са способности за лидерство, не баш било ко.
 

Back
Top