kontakt sa vanzemaljcima, znaci naucni odgovori

darko darko

Ističe se
Poruka
2.567
Nemojte samo prebacivati temu u natprirodno. Na krstarici je objavljeno ovo
http://vesti.krstarica.com/svet/potvrdjeno-vanzemaljci-uveliko-rade-s-vojskom/
Ja u to neverujem, mada sajt nije za zajebanciju, a i nepostoje dokazi.
Nije mi jasno kakav kontakt i kakvu saradnju mogu da imaju "vanzemaljci" cija tehnologija bi morala da bude na tom nivou imedju nas i njih - kada bih uspeli da preleteli sa jedne zvezde na drugu- isto kao covek i majmun, e ta bi bila inteletualna i tehnicka razlika bila izmedju nas i njih, i to onaj majmun sa manje razvijenim mozgom. To je isto kada covek posmatra majmuna dvogledom ili snima- istrazuje, a on nema pojma sta se oko njega dogadja, tako bi bilo i na tom kontaktu!
Sta mi tu onda odlucujemo i kakav kontakt bi to bio!
Vervovatno covek pali rulju da bi prodao knjigu!
sta vi misleite?
 
Nemojte samo prebacivati temu u natprirodno. Na krstarici je objavljeno ovo
http://vesti.krstarica.com/svet/potvrdjeno-vanzemaljci-uveliko-rade-s-vojskom/
Ja u to neverujem, mada sajt nije za zajebanciju, a i nepostoje dokazi.
Nije mi jasno kakav kontakt i kakvu saradnju mogu da imaju "vanzemaljci" cija tehnologija bi morala da bude na tom nivou imedju nas i njih - kada bih uspeli da preleteli sa jedne zvezde na drugu- isto kao covek i majmun, e ta bi bila inteletualna i tehnicka razlika bila izmedju nas i njih, i to onaj majmun sa manje razvijenim mozgom. To je isto kada covek posmatra majmuna dvogledom ili snima- istrazuje, a on nema pojma sta se oko njega dogadja, tako bi bilo i na tom kontaktu!
Sta mi tu onda odlucujemo i kakav kontakt bi to bio!
Vervovatno covek pali rulju da bi prodao knjigu!
sta vi misleite?
kaže da li su vanzemaljci zlonamerni ili dobronamerni...
zastupnici teorije da su dobronamerni kažu - kolike koristi čovek ima da počne skakati po mravinjaku, tolike i oni koristi imaju da nas unište...
a da žele da nas unište do sada bi nas uništili...takođe neće dozvoliti da uništimo sebe, ne zato što nas previše vole (ne vole jer vide da smo divljački nastrojeni prema svojoj planeti), nego zato što će mo pritom uništiti planetu...tu mislim na ovo baratanje atomskim bombama između amerike i koreje...
 
Какав научни одговор кад наука још нема научни кадар за ванземаљце.Значи могу само мишљења и то било чија. На почетку си навео да неверујеш у то и то би се могло сматрати научним одговором јер у овом моменту причати о ванземаљцима спада у фантазирање. Ипак можемо причати и износити мишљења али онда тема може доживети као и већина тема други смисао и постати ко зна каква..
 
Какав научни одговор кад наука још нема научни кадар за ванземаљце.Значи могу само мишљења и то било чија. На почетку си навео да неверујеш у то и то би се могло сматрати научним одговором јер у овом моменту причати о ванземаљцима спада у фантазирање. Ипак можемо причати и износити мишљења али онда тема може доживети као и већина тема други смисао и постати ко зна каква..


Kako da nauka nema naucni kadar za vanzemaljce!?

Pa Pentagon ima odsek za razradjivanje TAKTIKA RATA sa vanzemaljcima, a ne da se o njima ozbiljno ne razmislja.


(Van konteksta, ti Vujadine, osim ostalih, imas problema i sa gramatikom?)
 
Kako da nauka nema naucni kadar za vanzemaljce!?

Pa Pentagon ima odsek za razradjivanje TAKTIKA RATA sa vanzemaljcima, a ne da se o njima ozbiljno ne razmislja.


(Van konteksta, ti Vujadine, osim ostalih, imas problema i sa gramatikom?)
То није ни чудо јер је нисам никад ни учио. А сад сам почео учити латински па ћу морати мало и граматику да научим а дотлен покушај да читаш без граматике.
 

Back
Top