Kondilomi

Meeeeee

Početnik
Poruka
10
Ljudi moji imam kondilome u anusu 3 4 cm unutar koristio sam terapiju spavljivanja kondiloma ali dzba nakon nekog vremena se pobeca njihov broj sad koristim jabukovo sirce boli iskreno ostavljam vatu unutar boli da siznes ali msm da ce delovati ako je neko imao iskustva nek mi kaze molim vas.?
 
Ljudi moji imam kondilome u anusu 3 4 cm unutar koristio sam terapiju spavljivanja kondiloma ali dzba nakon nekog vremena se pobeca njihov broj sad koristim jabukovo sirce boli iskreno ostavljam vatu unutar boli da siznes ali msm da ce delovati ako je neko imao iskustva nek mi kaze molim vas.?

Ma batali to sirce, idi ponovo na spaljivanje, zaledjivanje, hirursko odstranjivanje.
Virus izaziva te kondilome, seks nezasticen, sirce i bapski lekovi tu ne pomatzu.
 
Ma oni presli spreda unutar anusa imao sam na penisu a sad imam u anusu meni je obo od stresa doslo nakom 6 meseci ali evo kad sam poceo stavljat to sirce oni sj pocrneli ali ja ne idem vise na spaljivanje zato syo imam i hemoroide i dokotor povredi hemoroide i oni opet izrastu stvarno mi nista nije pomoglo isao 6 meseci na spaljivanje alo dzaba bacio preko 2500km i nista
 
Не знам шта радиш, али имаш превише болести. Хемороиди, ХПВ, стрес, само за почетак. Мењај мало животне навике. Води рачуна о себи, човече.
Како си уопште добио то пре 6 месеци...

Наравно да не желиш да имаш и да треба да урадиш све што можеш да се лечиш. Најпре регулиши искхрану и стрес.
Да ли тај вирус уопште може коначно да се излечи?
 
Не знам шта радиш, али имаш превише болести. Хемороиди, ХПВ, стрес, само за почетак. Мењај мало животне навике. Води рачуна о себи, човече.
Како си уопште добио то пре 6 месеци...

Наравно да не желиш да имаш и да треба да урадиш све што можеш да се лечиш. Најпре регулиши искхрану и стрес.
Да ли тај вирус уопште може коначно да се излечи?
Kao i svaki virus inkorporira se u genom ćelije. KOja ćelija je zaražena i u stanju mirovanja, to se ne zna dok ne počne da raste bradavica.
Zahteva kontrolisanje, a ja bih savetovala i HPV tipizaciju.
Ako se potvrdi neki od onkogenih sojeva (mogućnost izazivanja raka), ne bi bio loš radikalniji terapijski pristup.
 
Ma doktorka da je nesto sto je lose meni nebi doktor nebi reko da je samo spaljivanje doboljno i on vidi hemoroide al nista mi ne kaze samo radio spaljivanje a meni dosadilo to ne osecam nit bol nit se oni povlace samo rastu toliko me sve nervira da ne znam sta cu sa sobom nekad mi dodje da se ubije zbog svega ne znate kako mi je 😭😭😭
 
Ma doktorka da je nesto sto je lose meni nebi doktor nebi reko da je samo spaljivanje doboljno i on vidi hemoroide al nista mi ne kaze samo radio spaljivanje a meni dosadilo to ne osecam nit bol nit se oni povlace samo rastu toliko me sve nervira da ne znam sta cu sa sobom nekad mi dodje da se ubije zbog svega ne znate kako mi je 😭😭😭

Problem je sto ne osecas bol, da ga osecas, drugu bi pricu ovde pricao. Ovo sad nema obavezno veze s tobom,. takav
je svaki covek i misli da ako nesto ne boli ne moze da bude ni opasno. A ti kondilomi znaju mnogo opasni da budu,
doktorka ti je to vec i predocila. Moj je jedan prijatelj bas od kondiloma dobio i kancer i onda vise nije bilo ni leka ni operacije,
zapravo, bilo je, ali je bitka bila izgubljena. I jeste tako da to coveka ubija u pojam, bas kako i ti sam pises jer kako
i sam kazes nit smrdi, nit mirise, nista se ne pomera ni na bolje ni na gore. Meni je zao da te vec taj lekar nije uplasio
i da ti nije objasnio koje sve opasnosti prete od tog virusa. Nemoj da rezigniras jer i sam znas da se covek recimo saplete,
padne na ivicu plocnika i ostane paralizovan. Nema razmisljanja o samoubijanju, nije pa sad to neka neizleciva bolest.
Kasnije cu ostaviti nazive nekih krema koje u recimo 50% slucajeva pomazu da ih se resis ( ne znam da li mozes da ih nabavis,
ali pogledaj pa pitaj u apoteci).
 
Kazu ( lekari) da je ova krema najucinkovitija:

- Veregen ( na bazi je ekstrakta iz zelenog caja)

-Imiquimod

-Ima jos krema, neka ti lekar nesto prepise, batali to sirce, to nikome nje pomoglo pa nece ni tebi.
Ove kreme mnogim ljudima pomognu da se rese tih bradavica, ali nekima i ne, i tu nema pravila,
nekome pomognu i jeftinije, poznatije, nekome ove nove, skuplje.
 
a meni dosadilo to ne osecam nit bol nit se oni povlace samo rastu toliko me sve nervira da ne znam sta cu sa sobom nekad mi dodje da se ubije zbog svega ne znate kako mi je 😭😭😭
Хахаха, дај не зезај нас. Ништа те не боли, не умиреш, а дође ти да се убијеш?🤫 Зато што ниси савршен? 🙃


Problem je sto ne osecas bol, da ga osecas, drugu bi pricu ovde pricao. Ovo sad nema obavezno veze s tobom,. takav
je svaki covek i misli da ako nesto ne boli ne moze da bude ni opasno. A ti kondilomi znaju mnogo opasni da budu,
doktorka ti je to vec i predocila. Moj je jedan prijatelj bas od kondiloma dobio i kancer i onda vise nije bilo ni leka ni operacije,
zapravo, bilo je, ali je bitka bila izgubljena. I jeste tako da to coveka ubija u pojam, bas kako i ti sam pises jer kako
i sam kazes nit smrdi, nit mirise, nista se ne pomera ni na bolje ni na gore. Meni je zao da te vec taj lekar nije uplasio
i da ti nije objasnio koje sve opasnosti prete od tog virusa. Nemoj da rezigniras jer i sam znas da se covek recimo saplete,
padne na ivicu plocnika i ostane paralizovan. Nema razmisljanja o samoubijanju, nije pa sad to neka neizleciva bolest.
Kasnije cu ostaviti nazive nekih krema koje u recimo 50% slucajeva pomazu da ih se resis ( ne znam da li mozes da ih nabavis,
ali pogledaj pa pitaj u apoteci).

Не знамо да ли је баш тако. Видиш да је доста пара потрошио на то скидање. Значи да доктор (ваљда) нешто ради.
 
Хахаха, дај не зезај нас. Ништа те не боли, не умиреш, а дође ти да се убијеш?🤫 Зато што ниси савршен? 🙃




Не знамо да ли је баш тако. Видиш да је доста пара потрошио на то скидање. Значи да доктор (ваљда) нешто ради.

Nije ovde nikakvo savrsenstvo u pitanju, velika je ta njegova muka, a pretpostavljam da i lekari reaguju bas isto tako
kao i ti.
 
Nije ovde nikakvo savrsenstvo u pitanju, velika je ta njegova muka, a pretpostavljam da i lekari reaguju bas isto tako
kao i ti.
Велика мука? Човек јесте болестан, али немојмо претеривати.
Он треба да пази да не зарази још некога тим својим вирусима. Отићи ће му на карму.
 
Poslednja izmena:
Kao i svaki virus inkorporira se u genom ćelije. KOja ćelija je zaražena i u stanju mirovanja, to se ne zna dok ne počne da raste bradavica.
Zahteva kontrolisanje, a ja bih savetovala i HPV tipizaciju.
Ako se potvrdi neki od onkogenih sojeva (mogućnost izazivanja raka), ne bi bio loš radikalniji terapijski pristup.
Doktorka molim vas kako da ja uklonim opekotine od sircetne kiseline ja nmg kod doktora jer mi daleko 300 km
Molim vas pomognite mii
 
Eto i jeste prpblem moji lekari nisu ni za sta ubijam se davajuci novca al nista nista nistaa od mene samo tonem imam rak milion posto
Ma kakav rak, zaboravi to. Skoro je svaki deseti covek po Evropi zarazen tim virusom, kako ti je vec doktorka
napisala najvaznije je da nadjes lekara koji ce odgonetnuti tu HPV tipizaciju. jer taj virus ima mnogo aj da kazem
lica i nalicja pa je uglavnom bezazlen, ali ima nekih tipova tog virusa koju mogu da budu i kancerogeni..

Moj ti je savet, a posto si rekao da su ti lekari jako daleko, da odes u neku vecu apoteku, da prvo pitas
za glavnog apotekara/apotekaricu jer je ta osoba strucna i da lepo toj osobi izneses svoj problem,
mozda da je zamolis da odete na stranu da ne biste razgovarali da svi u apoteci cuju o cemu pricate.Strucan ce apotekar
znati sta da ti smucka, sta da ti preporuci i za te opekotine.
Nemoj da se stidis i da ti bude neprijatno, uradi bas ovako kako sam ti rekla.
Nije to nikakva opasna bolest, ali udara ljudima na psihu i lude od nje.
 
Doktorka uzeo sam fusidin kremu korsitim je za one ranice st sam pricao hocel mi to pomoc u najkracem roku moj partner trazi sex al nmg i dati jer ne zna da imam
rane ¹
 
лелеее па 'де есенцију у гузицу :zcepanje:
тиме сам скидала брадавице са прста, и није ништа ни пекло ни болело.
све ми се чини да се неко зезуцка на теми :lol:
 

Back
Top