Koncerti i muzički događaji

Peruzzi:
ne bih da prerano i ne daj boze nepotrebno sirim euforiju ali docuo sam da se razgovara sa saxonom za sledece leto......uhuhuhuhhu bice veselo

ja vec spremio ekipu :lol:
sad cu i da pocnem da se malo pripremam za dranje.....joj bice veselo

e, oath, ajmo se strpamo u prvi red i da ceo koncert urlamo tamo da nas puste da sviramo wheels of steel :lol:
uostalom ti biraj pesmu,samo mi javi da navezbam

Peruzzi, i ostala (uglavnom starija ekipa) budite zadovoljni.
Najpopularniji band u istoriji Heavy Metala pocinje turneju u Beogradu prvi put posle 1980 godine i onog famoznog konecerta na hipodromu sa albumom "Wheels Of Steel".

SAXON stizu u Beograd.
Tako da se bolje spremite svi za jedan megalomanski koncert od minimum tri i po sata jer posto imaju 20 albuma, sa svakog sviraju najmanje 3 pesme.

Pored dolaska Helloween, ovo ce biti veliki, pa i najveci koncert u SCG.

btw, Peruzzi, svirace se ukomponovana Wheels Of Steel / Demolition Alley.
 
"Veliki prezir nastupiće u utorak 1. novembra u klubu Plastik u Beogradu, u okviru tematskih večeri koje organizuje 'Odličan Hrčak'. Posle duže pauze, beogradska publika će imati priliku da čuje jedan od najkvalitetnijih domaćih bendova. Koncert u Plastiku će biti koncertna pretpremijera novog izdanja grupe "Ruka bez povratka" koje će se pojaviti do kraja meseca u prodaji. Producent novog albuma je Boris Mladenovic, izdavač B92."
 
Koncert Phil Collins-a je trajao 2 sata.To svakako nije kratko. Medjutim, repertoar je ,ipak, skracen za 4 numere, jer Phil jos uvek nije oporavljen od gripa, zbog kojeg je odlozio koncerte u Pragu. U svakom slucaju, culi smo i videli izuzetan nastup velikog muzicara u, nazalost, poslednjoj turneji...
 
ja samo da kazhem da je na ekv tribute-u vecheras bilo preeeeediiiiiivnooooooo.....
histerija, trans, katarza, nepisivo.....
dolce vita su ssavrsheni
ja u prvom redu, totalno sam se gubila, neverovatno koja je to euforija bila............ grlo me ubija i mrtva sam................
sve u svemu vi koji niste bili propustili ste neshto sjajno........ a tek na ochi boje meda...... ludnica........
 
Apach:
"Veliki prezir nastupiće u utorak 1. novembra u klubu Plastik u Beogradu, u okviru tematskih večeri koje organizuje 'Odličan Hrčak'. Posle duže pauze, beogradska publika će imati priliku da čuje jedan od najkvalitetnijih domaćih bendova. Koncert u Plastiku će biti koncertna pretpremijera novog izdanja grupe "Ruka bez povratka" koje će se pojaviti do kraja meseca u prodaji. Producent novog albuma je Boris Mladenovic, izdavač B92."
E,Apach..ja kada sam pre par godina (7-8god.) cuo za taj "Veliki prezir" ja sam pomislio ovo mora da je neko zesce przenje,neko ludilo od benda. Madjutim kakvo sam razocarenje doziveo kada sam posle gledao neki njihov spot. Muzika tra-la-la...pevaju uspavanke.
Bas znam da sam sa burazerom konstatovao...sta ce bendu sa ovom vrstom muzike ovakav bombastican METAL naziv?
Ne zelim da pljujem po njima...ko ih voli,molim lepo.Nemam nista protiv njih,momci rade ono sto vole. Ali naziv benda mi je tatalno nesrazmeran sa vrstom muzike koju gaje.
Tema!
Voleo bih da gledam Guano Apes i ako Bog da Maiden da gledam,ako vec jednom dodju u BG...drugi put.
 
PLESsitnihDEMONA:
E,Apach..ja kada sam pre par godina (7-8god.) cuo za taj "Veliki prezir" ja sam pomislio ovo mora da je neko zesce przenje,neko ludilo od benda. Madjutim kakvo sam razocarenje doziveo kada sam posle gledao neki njihov spot. Muzika tra-la-la...pevaju uspavanke.
Bas znam da sam sa burazerom konstatovao...sta ce bendu sa ovom vrstom muzike ovakav bombastican METAL naziv?
Ne zelim da pljujem po njima...ko ih voli,molim lepo.Nemam nista protiv njih,momci rade ono sto vole. Ali naziv benda mi je tatalno nesrazmeran sa vrstom muzike koju gaje.
Tema!
Voleo bih da gledam Guano Apes i ako Bog da Maiden da gledam,ako vec jednom dodju u BG...drugi put.
Volela bih i ja jako da gledamo i slussamo GuanoApes, ali ... do tada ...
Veliki prezir je mozzda naziv koji izaziva takva occekivanja, ali se iza krije POP koji takodje volim da ccujem ... Pogotovo su mi prijali zbog tajminga njihove pojave, bilo je to vreme kada su medijima vladale iskljuccivo neke druge struje, pa je joss "nestala" originalana postava Oruzzjem protiv otmiccara, itd.
 

Back
Top