Koncerti i muzički događaji

wild_child:
Ajooj a kako tacno mogu da dodjem do tog Platoa?
Ako sam dobro skapirala, to ti je na Novom Beogradu, kod kineza blizu. Imass varijantu da sidjess iz voza na stanici na NovomB i pesske (meni nije daleko) odssetass do blokova. A fixna varijanta ti je kada izadjess iz voza ili busa na glavnoj u BGu sedness na 7,9 ili 11 i vrness se preko. No, mozzda i gressim - recice nam "domacini"
 
Bendovi "Lost Propelleros" & "The Blues Hammer" nastupiće u sredu, 7. septembra 2005, u KC "Gradilište" - kampus Univerziteta u Novom Sadu, na humanitarnom koncertu za učenike Škole za osnovno i srednje obrazovanje "Milan Petrović".
Pretprodaja ulaznica u knjižari IPS - Zmaj Jovina 15, po ceni od 150 dinara. Na dan koncerta, cena ulaznice biće 200 dinara.
 
Pa evo ja sam cula da ima nekakav tribute to Metallica u nedelju u SKC-u u 19h valjda ( ali mi nesto nije jasno za tu satnicu, no dobro )
Bio je jos jedan koncert tribute-a za Gunse 2.9., i Kaoar je imao svirku pred kraj avgusta, no zaboravila sam da javim.
Tek sad vidim da sam poslednji put bila ovde u julu, ali ne znam sto forum umire.
Javljajte za te koncerte majku mu!!
 
Za Dejvida oko 5000.....


Ja samo da ponovim. NILE u Beogradu , Skc, 23.09 sa početkom u 21.00

Inače za sve Novosađane koji ne znaju kako će, postoji organizovani prevoz. Cena prevoza je 600. Ako je neko zainteresovan nek mi pošalje PP, pa da se upoznamo i smislimo nešto...
 
JOHN SCHOOLEY + THE GUILTY HEARTS, rocka-rolla outta controla!!

John Schooley & His One Man Band (ex-Revelators/Hard Feelings + gitara na više turneja R.L. Burnsidea!!) i u poslednje vreme najzanimljiviji L.A. garage punk bend - The Guilty Hearts (ex-Blood On The Saddle (!!)/Loafin' Clowns/Rippers/Child Molesters!!) - sviraju evropsku turneju od 27. septembra do 22. oktobra, a za scg su rezervisana 2 datuma:

01. oktobar - senta @ mojo

02. oktobar - beograd @ dom omladine
 
The Real McKenzies (Can) + Far From Finished (Boston, USA)! Orto klub, Ljubljana, torek, 20 september ob 22. uri.

The Real McKenzies su formirani 1994. Njihov prepoznatljiv stil je rezultat spajanja bazičnog pank roka i škotske tradicije. Uz melodije gajdi i energiju koju su nosili pank pioniri, The Real McKenzies opstaju na samom vrhu svetske pank rok scene poslednjih deset godina. “10 000 shots” je naziv njihovog aktuelnog albuma. SKC, Beograd, 21. septembar u 21h.
 

Back
Top