Konačno

skarfejs:
29. jun 2006.
NA ROBIJU

Dobro si iskomentarisao moj komentar, ali ZAŠTO, pobogogu ponovo stavljaš ovde tog bolesnika Legiju ?!
Nebitno, što je to propraćeno komentarom - na robiju.

On jednostavno ne zaslužuje da se o njemu govori. Vidiš kako sam ga ja uklonila iz citata - po kratkom postupku.
 
Ma neka ga no_problem, plavusha, i ostali obozavaoci zapamte , onako kako ga vide u snovima..

Sledecih 40 godina, nosice samo ono odvratno , sivo odelo, od debele choje na plus 40
 
zanimljivo je ovo trolovanje teme...izgleda da obožavaoce lika i dela pokojnog miloševića, boli istina, pa pоkušavaju da skrenu temu na đinđićev atentat i čedu jovanovića... :roll:
 
Ма није то, него си ту. Политички се подупирете, па би могли можда и у другим стварима. Ја нисам од оних који заступа тезу да се супротности привлаче, па ... Ја сам задовољан мојим дамама.
 
jomini:
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=b20a5ce9c106c39b6aac7f706da36265

Donesene konačne presude za ubistvo Ivana Stambolića, pokušaj atentata na Vuka Draškovića u Budvi, kao i da je Slobodan Milošević bio nalogodavac!
Konačno se ima i toliko očekivano ''još nije dokazano na sudu pa ne verujem da je tako'' ono za šta je većina građana verovalo, da ne kažem znalo šta je i kako je.
Oni ljudi koje sam približno ili doslovno citirao, sada ne bi trebali da imaju opravdanje ili objašnjenje za svoje izjave. Takvih ima nezavidan broj u Srbiji. Nadamo se da je ovakva filozofija i razmišljanje na zalasku karijere.
Sad... Ostaje da se pitamo... Mi - neki... Oni - takođe neki... Da li verujemo da bliski saradnici Slobodana Miloševića stvarno nisu imali naznaka dovoljno da prijave stvari koje su, po meni, nesumnjivo znali ili načuli, nadležnim organima da se ovo reši ranije, možda čak i preventivno? Kako sada opravdati Slobodana Miloševića? Kako sada opravdati podršku njegovoj politici, kada je kako je dokazano i sudskim putem, izdavao naređenja za egzekucije političkih protivnika? Kako opravdati političke prijatelje navedenog ... Čoveka valjda, predsednika republike, odnosno države?!?! Koje reči mogu stati u njegovu odbranu??? Koje misli? Koji rezon??? Nesumnjivo, ispod će biti svega i svačega, ali...

Moderatore ima na tone materijala o antisrpskoj politici dosa. MIlosevic je los, a dos jos gori.
 
no_problem:
Ма, важи. Господин Улемек је један од већих патриота у Србији, а кога су крвници и џелати оптужили за нешто што није учинио.

Šta sve čovek može da pročita
 
no_problem:
То није била политичка борба. То је свима јасно. То је било разрачунавање мафије.

Zoran Đinđić je bio Premijer ove države, a ne mafijaš Miloševićevog tipa.
Jedva čekam da presudu za njegovo ubistvo da se konačno stavi tačka, bar zvanična, na razmišljanja ove vrste.
 
ubistvo djindjica je direktna posledica svega sto je radio. i on je toga bio do kraja svestan. dakle, mirne duse, svako a ne samo radikali, moze da kaze da je djindjic dobio sto je zasluzio. da je pao sa stepenica, onda mozda i ne, ali i sa stepenica se ne pada tek tako, obicno je u pitanju greska u koracima...
 

Back
Top