KOMUnizam...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Odavno kanim da obradim ovu temu, evo večeras ću je valjda izbaciti iz glave, pa kud puklo da puklo, ako treba i do Bele Crkve.
Ljudi, ako ovde uopšte ima ljudi, žena ima izgleda dve-tri, ja mislim da bi komunizam u svetu, a pogotovu kod nas trajao 500 godina, ali pod jednim uslovom:
Da su konmunistički vlastodržci dali ljudima, narodu slobodu da pričaju šta hoće, šta im volja...nema šanse da bi ikada taj sistem puko' ko što je puko po DOMINO efektom.
Sujete budaletine kakvi su bili gotovo 99% komunista, partijaca, vladara, terale su u zatvor , a često i u smert na milione ljudi samo zato što su mislili šta su mislili, to jest što su kritikovali, ili ne daj bože pominjali ime nekog vlastodržca.
Da su imali mene sa savetnika, kažem vam, duže bi vladali u svojim zemljama no što su to uradili i postigli Turci sa nama.

Ali , jedan sam ja, a sujetnih skotova i malih ljudi je na milione i milione.
Pogledajte šta se radi u poslednjih deceniju-dve po svetu, pa i kod nas? Svi pričaju šta hoće, a nikad gore nisu živeli za ovaj deo civilizacijskih normi koji vlada u razvijenom svetu.
Jeste li igde čuli da je pao neki sistem gde možete da lajete koliko hoćete kako hoćete i možete ? Teško, nije to zabeležila istorija.
Zamislite sad ovaj naš nakaradni sistem, da sutra zabrani ljudima i internet i tribine i knjige slobodne i svaki vid slobodne komunikacije...pa prsli bi koliko za 24h.
Ovako mi lajemo, penimo, kritikujemo , a oni marišu, pljačkaju, mažnjavaju, varaju na svim tenderima, privatizacijama, kombinacijama, a mi kažem režimo ovim demokratskim bezubim ustima.
Dakle, nama je data apsolutna umna i misaona sloboda, a njima apsolutna vlast, kapital i pare.
 
I sta si hteo da kazes?

Ti imas jedan mali problem: cesto ni sam ne znas sta ustvari hoces da kazes?

Vidim da si post pročitao za 1 minut, a dao komentar za 5 sekundi.
Pa druže, ni super kompjuter iz NASE ne bi za to vreme provalio šta sam napisao, a ne ti svojim Amebidnim sistemom koji si koristio dok si čitao post.
Nema druge, ako nisi razume, počneš ponovo, ponovo, jedno 6 puta da čitaš, pa ako ni tada ne razumeš, onda sebe išamaraš i umiješ se 'ladnom vodom.
Pokužaj nešto od ovoga, možda uspe nešto ?
 
Vidim da si post pročitao za 1 minut, a dao komentar za 5 sekundi.
Pa druže, ni super kompjuter iz NASE ne bi za to vreme provalio šta sam napisao, a ne ti svojim Amebidnim sistemom koji si koristio dok si čitao post.
Nema druge, ako nisi razume, počneš ponovo, ponovo, jedno 6 puta da čitaš, pa ako ni tada ne razumeš, onda sebe išamaraš i umiješ se 'ladnom vodom.
Pokužaj nešto od ovoga, možda uspe nešto ?

Mislis da citati tvoje postove 6 X ...vredi truda? :hahaha:
 
Izmislio si toplu vodu, pas koji laje ne ujeda. To je poznato. Druga stvar je što komunisti nisu voleli galamu.

Drugo, mislim da grešiš. Ovo ni slučajno nije doba u kome možeš da kažeš šta hoćeš. Naprotiv, meni se čini da je ovo doba strogo kontrolisanih medija i usmerenog, dirigovanog mišljenja.

Bilo bi apsolutno fenomenalno da zabrane forume, čatove na netu i budalaštine tipa fejsbuka. To su mesta na kojima se vrlo često okupljaju isfrustrirane face da zaebavaju ostalu populaciju koja, uostalom takođe, nije sasvim svoja.
 

Back
Top