Komunisti po drugi put medju srbima.

Sve je bolje od ovog robovlasnickog drustva koje ide dzinovskim koracima ka vecnom duznickom robstvu.KO je bio Tito vidi se po tome sto njegova zena za zadnjih 20 godina uglavnom zivela u bedi dok svaki "demokratski" boltron bez 2 grama mozga se obezbedi za 2 godine za ceo zivot tako sto potkrada ono je napravljeno za vreme Tita.
 
Komunistička partija na čelu s Titovim unukom Josipom Joškom Brozom ponovno je upisana u Registar političkih stranaka u Srbiji. U službenom je rješenju kao zastupnik stranke naveden Josip Broz iz Beograda, prenosi Mondo.rs.

Nova Komunistička partija 6. prosinca, 2010. zatražila je od Ministarstva za državnu upravu i lokalnu samoupravu upisivanje u Registar stranaka, a dodatnu dokumentaciju dostavila je 17. siječnja.

Joška Broz u prosincu je izjavio da će njegova stranka vratiti dostojanstvo narodu, obnoviti stari sustav vrijednosti te socijalno i ekonomski povezati Srbiju s ostalim zemljama bivše Jugoslavije. Jedan od glavnih ciljeva je i suradnja s Europskom unijom.

- Želimo vratiti dostojanstvo narodu, pomoći mladima u školovanju, starima u liječenju, umirovljenicima u primanju mirovina, a namjera nam je ujediniti i sve lijeve snage u Srbiji što smo već dijelom i uspjeli, bez obzira na to što je bilo 14 komunističkih partija - rekao je Joška.


http://www.vecernji.ba/vijesti/komu...zbeno-postala-politicka-stranka-clanak-249741




Izgleda da cemo ponovo biti drugovi i pokazati ovoj gospodi kako se vodi drzava.
Tesko. Drugacija su vremena. Ne sumnjam da bi se rahmetli Tito tome prilagodio kao sto je uvek i uspevao, ali njegovi ucenici su pokazali da tome nisu dorasli.
 
Ovaj Joska je jedna neopevana budaletina . Umesto da , ko i dosad drzi kafane po Beogradu , sto mu je zadnje zanimanje , on bi da vlada Srbima .
Ja neznam sta je s ovim narodom ,. Pa da ozivi Pavelic i on bi imao svojih glasaca ovde u Srbiji .
Mislim , n i on nije bio srpski nacionalista , ko ni Broz , A komunistima je samo to vazno , U opste Komunizam je u Srbiji imao imperativ anacionalnosti , al samo kad su Srbi u pitanju , i izmisljena Srpska hegemonija .

Molim te, uozbilji se i ne lupetaj!!!
 
Molim te, uozbilji se i ne lupetaj!!!

Ovo je drugi put da mi se obracas ko da si coban i budala iz solitera .

Sta je taj gomnar , Koska po nacionalnosti ????
El Hrvat ???? El pavelic bio Hrvat ?? jeste , I Tioto je bio hrvat ... Ocu reci , sta god da je bio , nama Srbiama je bio hrvat . E pa ni sin ne moze da mu bude neka Srbenda ,,,, zar ne .
Sto se mene tice , nacionalna pripadnost dredjuje sve , pa i politicki pravac koji bilo ko zastupa . Samo kod nas Srba to nije tako . Samo su se Srbi povodili za nekakim ideologijama . Ostali su samo slali svoje u razne partije i u razne vojske , da odande rade za njih .
R tako je i sa hrvatima . Hrvat ustasa , i hrvat partizan ... ruku pod ruku .... isto misle , samo delavanje prilagodjavaju uslovima i unigormi , al su im krajnji ciljevi isti . samo pogledaj malko unazad . Ne moras daleko . I onak je za vas komuniste i Jugoslovene cela srpska storija pocela od 41 , to jest od napada nemaca na SSSR .
Ta tragedija i taj igokaz sa promenom nacionalne svesti , to jest sa brisanjem iste , dogodio se samo Srbima i samo Rusima i nikom vise pod kapom nebeskom .
 
Ovo je drugi put da mi se obracas ko da si coban i budala iz solitera .

Sta je taj gomnar , Koska po nacionalnosti ????
El Hrvat ???? El pavelic bio Hrvat ?? jeste , I Tioto je bio hrvat ... Ocu reci , sta god da je bio , nama Srbiama je bio hrvat . E pa ni sin ne moze da mu bude neka Srbenda ,,,, zar ne .
Sto se mene tice , nacionalna pripadnost dredjuje sve , pa i politicki pravac koji bilo ko zastupa . Samo kod nas Srba to nije tako . Samo su se Srbi povodili za nekakim ideologijama . Ostali su samo slali svoje u razne partije i u razne vojske , da odande rade za njih .
R tako je i sa hrvatima . Hrvat ustasa , i hrvat partizan ... ruku pod ruku .... isto misle , samo delavanje prilagodjavaju uslovima i unigormi , al su im krajnji ciljevi isti . samo pogledaj malko unazad . Ne moras daleko . I onak je za vas komuniste i Jugoslovene cela srpska storija pocela od 41 , to jest od napada nemaca na SSSR .
Ta tragedija i taj igokaz sa promenom nacionalne svesti , to jest sa brisanjem iste , dogodio se samo Srbima i samo Rusima i nikom vise pod kapom nebeskom .

Kakav nedostatak kreativnosti. Ako vec pricas o "brisanju nacionalne svesti" i ostalim nacionalistickim frazama, bolje idi na sajt Obraza ili tako nekih extra-patriotskih faca, a ne da mene, Jugoslovena i komunistu, zezas tu sa tim stvarima.
 
Kakav nedostatak kreativnosti. Ako vec pricas o "brisanju nacionalne svesti" i ostalim nacionalistickim frazama, bolje idi na sajt Obraza ili tako nekih extra-patriotskih faca, a ne da mene, Jugoslovena i komunistu, zezas tu sa tim stvarima.

Pa hebo te , tome se i radi , el ti dedin pradeda bio jugosloven . Kad su tvoji prestali da budu to sto jesu , i postali to sto si ti sad ?
I nisu u pitanju nikakve fraze , nego gole cinjenice . A taj cevek ...Nroz , mogo je na miru da drzi kafane po Beogradu ,ko sto je i dosad radio , i sve u redu . Al ne on hoce opet da uvodi ovde Srbima komunizam ,. Pa stone ode u njegovu hrvatsku , da tamo uvodi te gadarije ?
I nemoj ti mene da teras odavde . Sto ti ne des u Severnu Koreju .
 
Српски народ комуниста никад није био !

images

Ali ni fasista ... isto tako da se zna .
 

Back
Top