КОМШИНИЦE...

КОМШИНИЦА...

Комшинице моја вита
сме ли комша да те пита
шта ти радиш кад се смрачи
имал неко да те свлачи
радо бих се понудио
племенит сам ивек био
што да се сама патиш
можеш нешто да наватиш
нема везе што је касно
сналазим се доста ласно
у том мраку што ме крије
комша ће да тебе грије...

Инспирисан Тигровим стиховима сетих се мојих комшиница :)
 
Onda je u pravu moj komsija koji tvrdi da nije tacna ona narodna: Kosulja pa komsija, nego komsija pa kosulja:think:
Nego, skidas li ti taj oklop kad kreces u pohode, pre nego sto stignes ima da te cuje citav grad i tri sela obliznja:lol:
 
*BILJA*;bt259842:
Onda je u pravu moj komsija koji tvrdi da nije tacna ona narodna: Kosulja pa komsija, nego komsija pa kosulja:think:
Nego, skidas li ti taj oklop kad kreces u pohode, pre nego sto stignes ima da te cuje citav grad i tri sela obliznja:lol:

A oklop se ne skida, za slučaj ako je i komšija kod kuće :)
 
LJILJA MMM;bt259913:
Ma ona ti samo oko podneva odgovorila
a jest vala to vreme rano za spavanje
to što je narednog dana nema veze
važne su ove tvoje komšijske teze :zper::rotf:

Pa narafski, ispada da ja ne spavam ni danju ni noću :) možda je to Biljka htela da me odmori od noćnog rada i pripremi za novo veče :)
 
bracaco;bt259918:
Pa narafski, ispada da ja ne spavam ni danju ni noću :) možda je to Biljka htela da me odmori od noćnog rada i pripremi za novo veče :)

Bila je samo šala i ništa više...
Ostavila sam komentar kad sam došla s posla i pila kafu "odmorušu"...
Biljka, tj. ja, u ovom momentu kuva ručak za sutra, to jeste noćni rad, jer joj nista drugo i ne preostaje:(
Koliko i kad ti spavaš, to je tvoja stvar, ja nisam zelela da ispadne da ti ne spavaš ni danju ni nocu, a mozda je i tako, ne znam, ali sam sigurna da se tvoje i moje spavanje razlikuju, veoma, i drago mi je zbog tebe, iskreno...
Izvini na ovako dugackom postu :bye:
 
*BILJA*;bt259934:
Bila je samo šala i ništa više...
Ostavila sam komentar kad sam došla s posla i pila kafu "odmorušu"...
Biljka, tj. ja, u ovom momentu kuva ručak za sutra, to jeste noćni rad, jer joj nista drugo i ne preostaje:(
Koliko i kad ti spavaš, to je tvoja stvar, ja nisam zelela da ispadne da ti ne spavaš ni danju ni nocu, a mozda je i tako, ne znam, ali sam sigurna da se tvoje i moje spavanje razlikuju, veoma, i drago mi je zbog tebe, iskreno...
Izvini na ovako dugackom postu :bye:

Биљка ја ти и нисам ништа замерио само сам се мало нашалио, па не замери ни ти мени ствар на шалу и ти окрени :) на мој си блог увек добродошла и драго ми је да крај њега ниси прошла :)
 

Back
Top