KOMPLEKSI :)

svi u tvojim godinama imaju komplekse..zato..ne foliraj se..

aj brate ne seri tu..
dosta mi je vaših priča da neko mora da ima komplekse kada je u mojim godinama..
je bote ako nekome nešto ne smeta, ne smeta mu, u bilo kojim godinama..
preseravate..
što bi meni smetalo da sam visoka 1.82m? aj navedi jedan normalan razlog zbog koga bih ja trebala da imam komplekse
 
svi u tvojim godinama imaju komplekse..zato..ne foliraj se..

tacno tako.
ako nekom treba da obrazlozim, nema problema:-)


evo ovako, moji mali komleksi:lol:

npr. ne svidja mi se moj nos, zato sto ima malu izbocinu, mada mi je proporcionalan licu
nekad mi se cini bas lep, a nekad ne, znaci ipak je mali komleks:)
svidja mi se kako sam gradjena, ali npr. volela bih da sam malkice punija, dakle, mislim da sam mrsava, ali sredicu to:)
joj, ne svidja mi se moj glas kada slusam snimak, ali valjda je to kod skoro svakog:-)

sto je tice moje psihe:
cesto i brzo menjam raspolozenje, a volela bih da nije tako
previse ocekujem, pa se razocaram
tesko umem da kazem ne

e sad, kako ja ovo resavam:D
fokusiram se da na sebi vidim ono sto je lepo, a ovo sto mi se ne svidja razmisljam: u redu, ne svidja mi se ovo(npr.nos), ali vidi kakvu imam guzu, struk, noge, oci, usne, zar je to nebitno.

veliku ulogu imaju komlimenti, posebno od momaka:), pa mi i oni podignu samopouzdanje, pa skoro i zaboravim na nesto sto mi se ne svidja.:)

komleksi su po meni, mali dokaz nezrelosti, pa se trudim i to da prevazidjem.
znam da nisam jedina koja ih ima, pa mi je i zbog toga lakse:)
 
Ne svidja mi se kod mene to shto:
Ne umem da pokazem ljubav.(SIGURNO)
Mislim da sam nedopadljiv.(Trudim se da prevazidjem to)
Uvek mislim da ne sviram gitaru dovoljno dobro.(To prevazidjem kad se uporedim sa drugarom koji svira 3 godine a svira isto kao ja )
ima ih josh samo dok se setim.........
Valjda sam mnogo detinjast
 
Ma ne zanosi se .
Ja vec sest godina sviram.
Pre dve godine bio sam prvi u Srbiji na republickom takmicenju.
Onda sam kupio elektricnu gitaru i skroz zajeb`o da sviram akusticnu.
Kasnije sam slusao jednog lika koji je pre godinu dana bio obican luzer, sad svira bolje od mene !
Onda sam se iskompleksirao . . .
Ali kasnije sam shvatio da me boli uvo !
Uzeo sam elektricnu u ruke furao na easy !
 
Ne svidja mi se kod mene to shto:
Ne umem da pokazem ljubav.(SIGURNO)
Mislim da sam nedopadljiv.(Trudim se da prevazidjem to)
Uvek mislim da ne sviram gitaru dovoljno dobro.(To prevazidjem kad se uporedim sa drugarom koji svira 3 godine a svira isto kao ja )
ima ih josh samo dok se setim.........
Valjda sam mnogo detinjast

pa ti si '95o,sta se zanosis..ima vrem,ena za ljubav..inace ni ja ne znam da pokazem to...
 
nije normalno da judi imaju komplekse, pogotovo ne da se kaze da svi moraju da imaju jedan jer su u teen godinama

ppl kompleks je ozbiljan poremecaj... nije to isto kao kad se nekome nesto ne svidja....



anicat21.gif
 
pa cim ti se nesto ne svidja na sebi onda imas neki kompleks

nije normalno da judi imaju komplekse, pogotovo ne da se kaze da svi moraju da imaju jedan jer su u teen godinama

ppl kompleks je ozbiljan poremecaj... nije to isto kao kad se nekome nesto ne svidja....

ako ti imas jedan, tvoja stvar
nema potrebe da unizavas druge i nameces im svoj problem da bi se osjecala bolje :idea:



anicat21.gif
 
joj boze....pa maja to i ne radi:-|

koj' ti je

u teen dobu svakome se bar nesto ne svidja na sebi, pa je zbog toga pomalo nesrecan
ako si ti savrsena-super:lol:
ako si prevazisla tu fazu-jos bolje:D
 

Back
Top