Kompatibilnost ...

Milly73:
Да ли могу заједно:
Kaspersky, AVG ova dva antivirusa NE MOGU zajedno jer se vrlo cesto dogodi da jedan drugog pronalaze kao virus sto moze da dovede u suludu situaciju bez obzira koji je default AV.. S toga odaberi jedan od ova dva i koristi ostalo normalno, No-Adware и Microsoft Antispyware? С тим да Kaspersky "води главну реч". Да ли има конфликта међу њима?

Pozdrav i srecno...
 
nikodim:
Nemoj samo da preteras... virusi jesu opaki i dosadni, ali ostanimo zdravog razuma. ;)
Дефинитивно си у праву!
Мало "паничим" што се тиче вируса, једино ми је мучно кад треба да га носим код сервисера на "генералку" ... мада ... баш водим рачуна .... али јесам претерала!
 
Milly73:
Дефинитивно си у праву!
Мало "паничим" што се тиче вируса, једино ми је мучно кад треба да га носим код сервисера на "генералку" ... мада ... баш водим рачуна .... али јесам претерала!


Sta ce ti serviser... to sto on radi mozes i sama da uradis, potrebno je samo da ti neko objasni o cemu se radi i kako funkcionise sve to. Ostalo je samo citanje i potvrdjivanje vec gotovih opcija (ako se radi o XP)...

Ja bih ti preporucio ZoneAlarm Pro i Avast! antivirus. OK su, ne maltretiraju racunar i do sada ih nista nije "prevarilo" (mislim na moje licno iskustvo sa istim). ;)
 
Увек сам се сама сналазила, али је било момената да "ситуација" једноставно буде ван моје контроле.
И да, ради се о XP-у, а тренутно не знам где да набавим то што ми препоручујеш а дотле се надам да ће ово што имам бити довољно.
 
Milly73:
Увек сам се сама сналазила, али је било момената да "ситуација" једноставно буде ван моје контроле.
И да, ради се о XP-у, а тренутно не знам где да набавим то што ми препоручујеш а дотле се надам да ће ово што имам бити довољно.

Sve to mozes pronaci na netu, ako ti to ne predstavlja problem... (samo da ne ispadne da ja sada lobiram za bilo koju softversku kompaniju). :) Sve sto sam napisao mozes nabaviti na www.download.com, odes tamo i nadjes oba programcica bez problema.
Srecno... administratore... sta reci. ;)
 

Back
Top