Komedije

Psihologue:
Naravno svi ti filmovi su sjajni---Ima film sa Ričard Prajorom U GLAVNOJ ULOZI
i zove se NIŠTA NE VIDIM NIŠTA NE ČUJEM pa blago imate
od mene preporuka da pogledate film...
e, da, psih, gledala sam ...odlican je :))))))
gledala sam jos jedan film sa njima dvojicom, zove se Stir crazy, ne mogu da se setim kako su ga ovde preveli , ali znam da su loooodi skroz :D
http://www.imdb.com/title/tt0081562/

sad setih i filma Brusterovi milioni sa Prajorom :lol: :D........super je
 
Veliki sam ljubitelj Dzim Keriaj tako da su mi njegovi filmovi pretrpani smehom i zadovoljstvom,jer covek je jednostavno uveo u holivud jednu novu dozu glume koja se bazira na suicidnom pokretu vilice...
Stvarno covek je istinski genije ali izgleda da boluje od depresije!!
Izdvojio bih mozda "Lazov lazov",mada je i "Svemocni Brus" sasvim pokretacka komedija!!
 
Vlada Pacino:
Veliki sam ljubitelj Dzim Keriaj tako da su mi njegovi filmovi pretrpani smehom i zadovoljstvom,jer covek je jednostavno uveo u holivud jednu novu dozu glume koja se bazira na suicidnom pokretu vilice...
Stvarno covek je istinski genije ali izgleda da boluje od depresije!!
Izdvojio bih mozda "Lazov lazov",mada je i "Svemocni Brus" sasvim pokretacka komedija!!

Slazem se sa tobom
 
Ma,sva 4 dela ''Mrak filma'' su legenda! :D Inače,najviše uspeju da me nasmeju parodije...Pored ''Mrak filma'',izdvojila bih i ''Usijane glave'' :lol:
A ''Ace Ventura'' je posebna priča...!!!! :D :D :D :D :D
 
Meni je jedan film iz Juznoafricke republike, bio najsmesniji od svih koje sam gledao. Ja sam bukvalno pao sa stolice i valjao se po podu. Takva situacija, da sam pao sa stolice u bukvalnom smislu, je bila samo jos dva puta.

Na moju nesrecu ne secam se naziva filma, ali se radnje secam.
Znam da je bilo na temu rasizma. Dva prijatelja, manje vise dobra, su u jednom trenutku morali da beze od drugih ljudi. Jedan o njih je belac a drugi crnac. I oni su svoj beg resili ,tako sto su otisli kod osobe koja im je uradila , maske koje su im zamenile boju koze. Belac je postao crnac, a crnac belac. I tu se pravi zaplet na temu odnosa boje koze u toj zemlji.
Ako neko zna naziv filma , neka kaze, ustedeo bi mi mnogo muka da nadjem to cudo od filma.

Drugi film koji me je oborio sa stolice je, Tootsie (1982)
Priznajem film me nije okvirno odusevio, ali trenutak kada on skida periku i kaze ....
e tu sam pao sa stolice.

Treci put sam pao sa stolice kod gledanja naseg domaceg filma, Sekula se zeni (ko zna koji deo ;) ), kada on svog buduceg tasta (Bata Zivojinovic), zeza prilikom pokerske partije. Kada su ugasili svetlo i poceli da zezaju istog, da je isgubio vid. Odmah da se ogradim, meni se taj serijal nije dopao, ali taj trenutak kada zezaju Batu. me jeste odusevio.

Da ne bih navodio filmove koje ste vec pomenuli , samo da kazem gomila filmova od gore pomenutih su mi se dopali i smejao sam se slatko gledajuci ih.
Naveo bih jos neke filmove koje do sada niste pomenuli: "The Man Who Sued God" (2001), "Brewster's Millions" (1985), "Monty Python's The Meaning Of Life" [1983] , "JALA JALA" (ne znam tacana naziv), "I Kina spiser de hunde" (1999) ili "In China They Eat Dogs", "Monty Python's Life Of Brian" [1979],


Sto se tice serija, najvise smeha su izvukle: Alo Alo, Treci kamen od sunca, Sledge Hammer, ...

Pozdrav svima!

P.S. Nadam se, da se svi slazemo, da je nas parlament BEZ konkurencje....
 

Back
Top