Kome biste zabranili da se pojavljuje na TV-u?

Ja bih zabranila sve one koji laju na TV-u po ovoj krizi i nemastini o kucama od 2000 kvadrata i kolima od 100.000 evra i komadima odece od koje bi se toliko gladnih nahranilo! Jedva ljudi spajaju kraj s krajem, a oni blebecu o toliko uzaludno utrosenoj lovi! Sramota!
Znas kako,masa tih poznatih ide po belom svetu,slika se pored hotela sa pet zvezdica,super automobila,butika i "sve je to njihovo","svi tu pazare","spavaju po sobama koje kostaju 1000 e za noc",a kad se vrate u Srbiju niko ih ziv nigde ne vidi,pa,kad ih paparaco uhvati pored njihovog iznajmljenog stana,oni kazu kako tu zive trenutno,"jer im se sredjuje kuca u najelitnijem naselju u gradu" :hahaha: Meni je zao takvih likova,to su prokleti ljudi!
 
  • Podržavam
Reactions: DD
Znas kako,masa tih poznatih ide po belom svetu,slika se pored hotela sa pet zvezdica,super automobila,butika i "sve je to njihovo","svi tu pazare","spavaju po sobama koje kostaju 1000 e za noc",a kad se vrate u Srbiju niko ih ziv nigde ne vidi,pa,kad ih paparaco uhvati pored njihovog iznajmljenog stana,oni kazu kako tu zive trenutno,"jer im se sredjuje kuca u najelitnijem naselju u gradu" :hahaha: Meni je zao takvih likova,to su prokleti ljudi!

Da, i treba ih zabraniti ! Mene zivciraju!
 
Evo i te glupace..(bez snminke).Ne znam da le je "on" ili "ona"
y195083200026838.jpg

:super::super::super::super::super::super::super::super:
 

Back
Top