Quantcast

koliko...

sandokan123

Početnik
Poruka
6
Koliko kosta izrada a koliko odrzavanje sajta? Nemam informacije a stvarno su mi potrebne. Site bi trebao da ima pocetnu stranu, par stranica pored toga nista komplikovano- cista prezentacija, bez baze ali neke informacije ce morati da se azuriraju, neka aplikacija za proracun je potrebna da se pokrene sa naslovne strane i uz sve to mozda forum.
Hvala vam unapred na informaciji.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Stani Hacker nisam ja rekao da ja pravim za 10, nego da za toliko najjeftinije moze da nadje, a izgleda da sam omasio gornju granicu :roll:
Hajde da stavimo i 700e , ne verujem da bi neko mogao da trazi vise od 700e :idea:

sandokan123

Početnik
Poruka
6
loop:
Boze kakvo pitanje :shock:
Pa sto je toliko cudno pitanje? Mislim da nisam nista strasno pitao.
Kupac u svakom slucaju gleda da prodje sto jeftinije a da dobije dobru stvar za to sto trazi, sto nije slucaj sa onim ko radi. Nije mi jasno sta to nudi onaj za 10 eura a sta nudi onaj za 300eura.
Mislim sva ova pitanja poticu od toga sto covek koji bi mi radio to sto treba svoj rad ceni 200eura, i nemam pojma da li se to uklapa u neke normalne cene. Daleko od toga da ne vrednujem neciji rad. Pri tome ce da radi na osnovu template-a, i samo modifikuje gotove elemente, a i skriptu za aplikaciju nije pisao vec je preuzeo sa net-a.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
E to sta nude to ces morati vec njih da pitas.
Koristi pretragu za "izrada prezentacija za 10e" pa ih pitaj sta nudi.
Ja verujem da to sto taj nudi za 10e ne vredi ni 1e.
A normalno je da iskusniji dizajneri drza jacu cenu jer ipak su oni godine proveli uceci taj posao.
Ja ipak mislim da je profi template najbolje resenje, jer te sa sve preradom izadje oko 200e a imas bas moderan i lep sajtic.
E sad scripte, instaliranje vec gotovih, obicno manjih (newsletter, anketa, kontak forma i sl.) to uopste nije skupo, ali ako hoces da ti neko pravi neku scriptu sa posebnim namenama, onda bi stvarno mora da se isprsis.

Hackers

Primećen član
Poruka
892
loop:
Stani Hacker nisam ja rekao da ja pravim za 10, nego da za toliko najjeftinije moze da nadje, a izgleda da sam omasio gornju granicu :roll:
Hajde da stavimo i 700e , ne verujem da bi neko mogao da trazi vise od 700e :idea:
Nisam ni ja rekao nista. Covek pita a ja onako odgovorim, okvirno.
Izrada sajta index + par stanica = 200-500 u zavisnosti sta se radi i kako.
Odrzavanje = 30-300 u zavisnosti koliko cesto se azurira i sta x vreme
Aplikacija za proracun = ???? kakav proracun
Forum = instalacija za dz e sad ako hoce da se radi i grafika za forum to je extra cena.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.