Koliko vredi hard disk

realno stavi na licitaciju pa ces dobiti onoliko koliko su ljudi spremni da ponude,ti mozes staviti i 10din pocetnu cenu ,ako je trazena i vredna roba ona dostigne i par stotina evra bez problema
a ako ces ga prodavati po foksnoj ceni,sta da ti kazem evo imas oglase na forumu,kreni sa najvecom ,pa iz nedelje u nedelju skidaj po 2 evra :) ako ne bude zainteresovanih,jel tako forty ;)
 
pazi, ljudi prodaju ove od 320GB za 25-30e a od 160 za 20e ,pa ti vidi gde tu ima logike kupiti manji
Polovnjaci ata od 80GB idu i preko 1000din sto je meni bolesno

po meni realna cena za polovne je 10GB/1euro (al euro racunaj po 100din :) )

Ima smisla...ali kako god...to je...MACKA U DzAKU....ko zna kolko je puta formatiran....itd....zato su cene tako male...ako se zaebes...DA NISI MNOGO U STETI
 
realno stavi na licitaciju pa ces dobiti onoliko koliko su ljudi spremni da ponude,ti mozes staviti i 10din pocetnu cenu ,ako je trazena i vredna roba ona dostigne i par stotina evra bez problema
a ako ces ga prodavati po foksnoj ceni,sta da ti kazem evo imas oglase na forumu,kreni sa najvecom ,pa iz nedelje u nedelju skidaj po 2 evra :) ako ne bude zainteresovanih,jel tako forty ;)

Tako je ja sam poceo sa 25 pa sam prodao za 15 kad sam video koliko stvarno vredi :)
 

Back
Top