Koliko je star Bajden?

Ja mislim da osoba na takvoj funkciji, posebno u takvoj zemlji, mora da bude jako sposobna, i da zna šta priča, sistem takve zemlje ne može da se za&ebe kad je predsednik u pitanju, ...pa nije to Srbija...stoga uzimam njegove reči jako ozbiljno :kafa:
 
Noje je imao 600 godina kad je pravio barku da spasi životinje u paru dok je bog pravio potop 40 dana i noći,ako u to verujete zašto ne verujete Bajdenu da je pre 120 god došao u Senat? Evo možda ima 200 godina ne mora da ima 600 kao Noje
 
Donald Trump GIF by CBS News
 
Noje je imao 600 godina kad je pravio barku da spasi životinje u paru dok je bog pravio potop 40 dana i noći,ako u to verujete zašto ne verujete Bajdenu da je pre 120 god došao u Senat? Evo možda ima 200 godina ne mora da ima 600 kao Noje

Никада ти није пало на памет да је Библија метафора?

Ти све у животу схваташ буквално.
 
Никада ти није пало на памет да је Библија метафора?

Ти све у животу схваташ буквално.
Metafora,alegorija,parabola uvek tzv.sveto pismo branite takvim začkoljicama...prilično jadno i bedno za tvorca univerzuma da se krije tako i da se igra žmurke a obećava svašta nešto bez ikakvih dokaza,to su pozicije očajnika totalni blef dakle nekoga ko ne postoji ili što bi grčki filozofi rekli ili nije svemoćan ili je zao dakle jednom rečju nebitan ja kažem svakako da ne postoji bar ne taj iz biblije ili kurana taj bog je ista fikcija mesijanskih pastira iz bronzanog doba
 
Metafora,alegorija,parabola uvek tzv.sveto pismo branite takvim začkoljicama...prilično jadno i bedno za tvorca univerzuma da se krije tako i da se igra žmurke a obećava svašta nešto bez ikakvih dokaza,to su pozicije očajnika totalni blef dakle nekoga ko ne postoji ili što bi grčki filozofi rekli ili nije svemoćan ili je zao dakle jednom rečju nebitan ja kažem svakako da ne postoji bar ne taj iz biblije ili kurana taj bog je ista fikcija mesijanskih pastira iz bronzanog doba

Не само да све схваташ буквално, него си баш оптерећен овом темом.

Опусти се.

Напиши нам, шта мислиш, колико Бајден има година.

И, само, молим те, без неурозе.
 
Nema neuroze ako je rođen 1942.svakako je napravio lapsus da se pre 120 dovukao u Senat,i Tramp je imao gomilu bisera kada je baltičke države pomešao sa balkanskim i kada je okrivio baltičke lidere za rat u Jugoslaviji oni ga gledaju u čudu ne mogu da veruju :lol:
 
Jadnem Bajdenu su napisali text koji je trebalo da pročita,on kakav je ozbiljan i bez osećaja za šalu,taj deo je pročitao (ili zapamtio pa iz sećanja pričao,ako je to moguće) bez trunke sarkazma,što je zapravo i trebalo taj deo da predstavlja.. :D Dementna osoba,vidi se...žalosno za takvu zemlju. Jednom kad je ulazio u Belu Kuću,preko bubice u uhu mu rekli da salutira marincima,umesto toga on je samo izgovorio "salut the marines". :)
 

Back
Top