Koliko je Krstarica multinacionalna

Koje si nacionalnosti


  • Ukupno glasova
    87
  • Anketa je zatvorena .
Kolega, pre dolaska Srba sa Kosova u Crnu Goru, u Zeti odakle sam živeli su ljudi keltskog porekla (što se i danas može videti po osnovama prezimena). Doseljenici se sve do 1860. nisu ženili sa starosedeocima. Tako da ako se neko preziva Andesilić ima keltsku osnovu Andes. Ja ne ulazim u tvoje nacionalno opredeljenje - nemoj ni ti u moje. Nemate više Jugoslaviju - nemojte nikoga da silujete.
Ovako, da razjasnimo. Nismo mi nikakve kolege.
I nemoj da se ljutiš, pogrešio sam. Ti si starosoven sa leksičkom greškom.
 
Kolega, pre dolaska Srba sa Kosova u Crnu Goru, u Zeti odakle sam živeli su ljudi keltskog porekla (što se i danas može videti po osnovama prezimena). Doseljenici se sve do 1860. nisu ženili sa starosedeocima. Tako da ako se neko preziva Andesilić ima keltsku osnovu Andes. Ja ne ulazim u tvoje nacionalno opredeljenje - nemoj ni ti u moje. Nemate više Jugoslaviju - nemojte nikoga da silujete.
Зато се од 1945 староседеоци масовно досељавају код досељеника са којима им је пре стотињак година било испод части да се мешају. Ајд' Келту немо' да заебаваш.
 
Šiptari su ilirsko pleme, ne priznaju Kelte. Grešiš ili provociraš. Ja tebe ne prozivam.
Арбанаси су азијско племе..из околине киргистана...али званична наука тебе не интересује..а Албан је место у Епиру(данас Албанија) гтде их је Ромејски Цар Манијак населио, а Цар Душан..оставио када је поразио Манијака..
 
Стварно није у реду да пише Ром уместо Циганин, кад већ не пише Бошњак уместо Муслиман и Албанац уместо Ром.

Pa zbog takvih kao ti sto si ,nemoj da se ljutis necemo nikad u evropu.Sta ti smeta sto je covek stavio Rom na anketi.Kad su se sami Goranci izjanili da su Bosnjaci.ARomi sa Kosova nikad se nisu drugacije izjasnili nego ono sto jesu.
 
Ne osecam se Srbinom niti cu se ikada izjasnjavati tako...apsolutno mi je jasno da su Srbi i Hrvati isti narod ali Jevreji NISU ili oces da pricamo o istoriji?

Нису исти физички, али духовно јесу..да неби спамовао форум, окачићу ти на Блог један добар текст...

http://forum.krstarica.com/blog.php?b=1503
 
evo ja i ironlord vec 16-ti put pitamo od kada je musliman nacionalnost?

ja sam stavio srbin posto nema sorosevac...[ako mogu muslimani, mogu i sorosevci] :lol::lol::lol:

Zalim zbog sorosevaca :D...Jevreji NISU Srbi (niti ce ikada biti) a pre WWII u tadasnjoj Jugi je zivelo skoro milion mojih sunarodnika dok je danas taj broj na prostorima bivse SFRJ mozda 10 do 20.000 i pls ne podrazumevajte nas kao Srbe, thnx.
 

Back
Top