Koleginica sa faksa prvi dio

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
Otkako sam upisao filozofski faks samo vidjam na hodnicima ***** ili drolje(potpuno suprotan naziv od dame,***** ili drolje koje stavljaju svoje atribute na izvolite) Sa mnom na predavanja je isla jedna cura koja svojim ponasanjem i oblacenjem sazluzuje da je kresnem.Zvala se Natasa i bila je veoma zgodna ali i opasna po muske na faksu.Mnogi su je vidjali kako u muskom klozetu pusi brucosima koji su joj bili glavna meta.Ona nije bila kao ostale nafurane cure,ona je imala svoje ja, a i nju je samo zanimao seks bez osecaja. Kada sam sa svojim drugom Metalcem otisao da vidimo da li je to istina kako se prica po faksu,ja nisam bas verovao u to.Usli smo u muski wc,dok je Metalac postavio i sakrio kameru kako bi smo snimilu tu Natasu kako ***** studentima.Nakon sto smo postavili kameru,otisli smo u kabine i zakljucali smo se.U taj tren je neko usao u wc,to je bila Natasa sa jednim mladjim likom koga sam znao iz vidjenja.Poceli su da se strasno ljube,dok mu je ona skinula majicu i bacila na pod.On je bio toliko smotan da jadnik nije znao sta da radi,mucio se oko grudnjaka koji nije mogao da otkopca.Natasa nije podnoslila smotane muskarce,pa mu je opalila samar iz sve snage tako da je dobio malo rumenila u licu.
-Sram te bilo,ne znas zeni da otkopcas grudnjak,kakav si ti muskarac bre?On se jadnik sav zbunio i poceo da drhti kao prut od straha i odbacenja od tako sexy cure.-Ne,ne,ne nisam ja kriv kriv je grudnjak ja ne mogu ovako jebat izvini mooolim te!-rece on i uze svoju majicu sa poda i pobeze kao da ga goni hiljadu vragova.U taj mah ja kihnuh i odah nas polozaj.Natasa pridje vratima i uhvati se za kvaku zakljucanih vrata gde smo se nalazili ja i moj drug.
 

Back
Top