Kolege sa Pravnog fakulteta...

Ako je neko skoro polagao finansije - koliko je tačno da je kod Goce lakše položiti nego kod Dejana, šta je sve potrebno pored Popovićeve knjige, da li Goca ima svoj krug pitanja ili baš sve dolazi u obzir? Da li neko zna šta je potrebno za Bankarsko i berzansko poslovanje?

Položio sam GPP kod Jakšića, sad spremam MPP pa ako su potrebne bilo kakve informacije tu sam. Pozdrav svima.
 
pozz svima!

Ne znam da li ste negde vec pisali o tome, ali meni su vrlo potrebne informacije o 'Rakicevim ispitima'?!!
Gde tacno mogu da nadjem pitanja?
Jel polagao neko skoro...
Znam kako je ispitivao pre 3 godine, sta se sad desava...
Ako neko nesto zna, nek pomaze!!
 
valiantpanter:
Ako je neko skoro polagao finansije - koliko je tačno da je kod Goce lakše položiti nego kod Dejana, šta je sve potrebno pored Popovićeve knjige, da li Goca ima svoj krug pitanja ili baš sve dolazi u obzir? Da li neko zna šta je potrebno za Bankarsko i berzansko poslovanje?

Položio sam GPP kod Jakšića, sad spremam MPP pa ako su potrebne bilo kakve informacije tu sam. Pozdrav svima.

idi na www.ius-forum.tk tamo imas skoro sve sto te zanima
svaka cast za gpp!
pozz
 
cicos - macos:
Ma, znam, ali na tim forumima vise ima o predavacima, nego o asistentima. I meni rekose za Obligacije i KPP, ali postavlja se pitanje koliko je korisno vezbati KPP sada, posto u junu valjda izlazi novi zakon, pa malo je bezveze uciti nesto sto ce uskoro da se menja.
Ne mozes da razmisljas tako. U ovoj nasoj veseloj zemlji koja je u tranziciji,sto bi rekli, vecina zakona se vrlo brzo mijenja i velike su sanse da polovina od svega sto smo ucili u toku studiranja,kada diplomiramo nece vaziti. Ali nije to ono najvaznije. Svako moze nabubati clanove zakona,ali mi treba da se obucimo da znamo gdje sta da trazimo jednog dana kad nam to zatreba. A u svakom slucaju vazni instituti i nacela u principu se ne mijenjaju,bez obzira koliko se zakona donijelo. A sto se tice kpp,stoji sve ovo sto sam rekla s tim sto ja vjerujem da ce nam asistenti ukazivati na promjene i porediti stari i novi zakon,tako da to na ispitu moze samo da ti koristi.pozz
 
Skapirao sam da se u skoro svim stvarima slazem sa koleginicom Micotakis. Slucajnost ili ... :)
Jedan lik je kod Stojanovica Opsti deo polagao 1h20min. Izasao je sav mokar iz kabineta, zadihan, kao na maratonu da je bio. Ali je i pri tome jako korektan, sta zasluzis dobices.
Jel ima neko informaciju kada ce izaci dopunski spiskovi za vezbe 4god. posto me nema na vec postojecim? Mislim, nije sad da mi taj njihov spisak nesto znaci, ali cisto forme radi, red je da nas sve stave...
 

Back
Top