Koju srednju skolu upisati?

Marko 1233

Početnik
Poruka
9
Zdravo, imam 14 god i trebam odabrati u koju ću srednju školu ići mene zanima programiranje i veb dizajn, i tako ti poslovi, mislio sam da idem ili u Mašinsku elektrotehničar računara ili u Insformacione tehnologije. Kad odrastem zelim da radim takve poslove. Možete li mi vi preporučiti neke srednje škole posle kojih isto mogu da se bavim tako nekim poslovima ili sličnim. Hvala.
 
idem u it smer u novom sadu u elektro i skroz je fin smer. nisam imao velika očekivanja, stoga mi je baš dobro.. programiranje imas sve 4 godine, web dizajn u 2 godini i web prog u 3. i 4. pored toga imas tone interesantnih stručnih predmeta, ali i onih pomalo dosadnih (vezanih za elektrotehniku uglavnom)
 
Zdravo, imam 14 god i trebam odabrati u koju ću srednju školu ići mene zanima programiranje i veb dizajn, i tako ti poslovi, mislio sam da idem ili u Mašinsku elektrotehničar računara ili u Insformacione tehnologije. Kad odrastem zelim da radim takve poslove. Možete li mi vi preporučiti neke srednje škole posle kojih isto mogu da se bavim tako nekim poslovima ili sličnim. Hvala.
jos jedan u najavi.
on bi da sedi sa kompjutorom i mlati pare
vataj se ti lopate, mani compjutere nekom drugom
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top