koju srednju skolu upisati?

stefantswss

Početnik
Poruka
49
sada sam u 8. razredu i ne znam sta da upisem. nemam neku posebnu strast osim toga sto znam engleski jezik prilicno dobro. cuo sam ono kao upisi gimnaziju ako ne znas sta ces ili nemas nikakav talenat ili strast ali ne znam bas. moji me teraju medicinu, ali ne volim je nesto i svi pricaju da je pretesko. zivim u jednom selu pored kragujevca i hteo bih neku skolu da upisem tu. predlozi?
 
sada sam u 8. razredu i ne znam sta da upisem. nemam neku posebnu strast osim toga sto znam engleski jezik prilicno dobro. cuo sam ono kao upisi gimnaziju ako ne znas sta ces ili nemas nikakav talenat ili strast ali ne znam bas. moji me teraju medicinu, ali ne volim je nesto i svi pricaju da je pretesko. zivim u jednom selu pored kragujevca i hteo bih neku skolu da upisem tu. predlozi?

Medicinske skole u Beogradu su bas lagane, a verujem da su u Kragujevcu jos jednostavnije.... Taj ko ti je rekao da je medicinska teska te slagao..
Upisi medicinsku bolje nego gimnaziju jer i posle med. mozes na bilo koji faks, do tad ces valjda znati sta je za tebe
 
sada sam u 8. razredu i ne znam sta da upisem. nemam neku posebnu strast osim toga sto znam engleski jezik prilicno dobro. cuo sam ono kao upisi gimnaziju ako ne znas sta ces ili nemas nikakav talenat ili strast ali ne znam bas. moji me teraju medicinu, ali ne volim je nesto i svi pricaju da je pretesko. zivim u jednom selu pored kragujevca i hteo bih neku skolu da upisem tu. predlozi?
Pa ako ti jezici dobro idu, a generalno nisi siguran sta da upises onda je gimnazija mozda pravi izbor za tebe. Prva kragujevacka gimnazija osim sto je najstarija to je jedna od najjacih gimnazija u Srbiji.
 
sada sam u 8. razredu i ne znam sta da upisem. nemam neku posebnu strast osim toga sto znam engleski jezik prilicno dobro. cuo sam ono kao upisi gimnaziju ako ne znas sta ces ili nemas nikakav talenat ili strast ali ne znam bas. moji me teraju medicinu, ali ne volim je nesto i svi pricaju da je pretesko. zivim u jednom selu pored kragujevca i hteo bih neku skolu da upisem tu. predlozi?
mmm mlado meso :cool:
 
pa mislim mozda je bilo nekih mesec dana gde sam pokazao malo interesovanja za medicinu jer inace volim te neke zanimljivosti o ljudskom telu, kako se koji deo tela na latinskom zove i kako to ali ta strast je nekako prosla pa i moguce tim komentarima kako je medicina teska
gledaj po tome koji su ti predmeti isli u osnovnoj. ako ti je biologija isla onda da medicinska ne bi bila los izbor.
 
ali isto ono i kompjuterima malo baratam medjutim ako je tako mislio sam it ili tako nesto ali sam los u crtanju a nacuo sam da it trazi i dizajn kao, ali ako je samo za software nisam bas expert za pc ili sta vec ali ono ne znam na kraju
sta god da upises nece biti neke razlike jer sta god da upises neces nista nauciti iz tog sto si upisao. ako ides ka fakultetu onda je bitno da upises skolu koja ce te terati da radis ma nebitno cime se ona bavila a ako ne onda gledaj da upises neku da prodjes sto lakse.
 

Back
Top