Koju obavezu najmanje volite?

Sve mogu, i kada moram i kada ne moram ali prodavnica, kupovina kućnih potrebština mi je toliko omražena da mi se plače kada moram da uzmem korpu u ruke i krenem od rafa do rafa.
Hajde kada su mi deca tu pa onda oni šetaju kolica i kupuju šta treba, a ja kao todler idem okolo i dosađujem. U suprotnom bih kmečala na kasi "hoću kući!". Par puta sam pozvala sina da dođe do prodavnice i pravi mi društvo. :rumenko:

Ni peglanje ne volim, smanjila sam na minimum, usisavanje mi je smaranje ali ko to pa i voli.

Šta vam je broj 1 na spisku omraženih obaveza tj. poslova?

Pranje toaleta.

Volim kupovinu, kuvanje i regularno ciscenje, usisavanje, prasinu i sredjivanje.

Ne volim grube radove, ne hvatam se u krecenja, popravke...vala ne cesto ni u pranje toaleta. To je jedini posao koji sam prenela na muski pol.
Ne mora da kuva, samo klozet neka cisti!
 
Ne volim da slazem gace i carape, mnogo mi pipkavo to. Tu obavezu preuzela deca.
Pa, kad smo sve teški filozofi! Koliko puta nosim rasparne čarape, a sve su iz iste fijoke garderobera.
Boli me ćoše, ako će neko da mi gleda čarape pored svega drugog što imam-neka se smrzava i zgrožava!
Jedan od košmara iz detinjstva mi je da sam u školu otišla bosa, ni čarapa, ni obuće.
Danima sam plakala babi u krilu kao da je bilo stvarno! :zcepanje:
 
Pa nisam rekao da to ne radim.
ne pada mi na pamet da se izvlacim.
Samo ne volim.
:dzentlmen:
Naravno. Nije da ne radim, već mi se to prosto ne sviđa.
Juče sam iz dva naleta pospremila garderober-zimsko nazad, letnje van.
Na pola sam morala da prekinem to titranje i odem u šetnju od 6 sati. Došla kući, a ono, sa kreveta mi se smeši gomilčina za 5 žena, a sve je samo moje.
Sebe sam grdila i pitala šta mi je to trebalo, i što da ne nosim vuneni džemper leti???
Nisam prespavala u lomu, naravno. Sad mi je orman kao za u galeriju, pa svaku stvarčicu koju bih da obučem SAMO GLEDAM.
Kad izvlačim jednu stvar, obavezno izleti 15.
Ne volem!
 
Pa nisam rekao da to ne radim.
ne pada mi na pamet da se izvlacim.
Samo ne volim.
:dzentlmen:
Salimo se malo. Na kraju sto se mora nije tesko.
5E383322-C6A6-4EBE-A746-A4AD5736C98E.jpeg
 
Sve mogu, i kada moram i kada ne moram ali prodavnica, kupovina kućnih potrebština mi je toliko omražena da mi se plače kada moram da uzmem korpu u ruke i krenem od rafa do rafa.
Hajde kada su mi deca tu pa onda oni šetaju kolica i kupuju šta treba, a ja kao todler idem okolo i dosađujem. U suprotnom bih kmečala na kasi "hoću kući!". Par puta sam pozvala sina da dođe do prodavnice i pravi mi društvo. :rumenko:

Ni peglanje ne volim, smanjila sam na minimum, usisavanje mi je smaranje ali ko to pa i voli.

Šta vam je broj 1 na spisku omraženih obaveza tj. poslova?
Pranje prozora, a pogotovu vrata kojih u stanu imam 12. :sad2: Kad na njih dođe red nije mi dobro. Ide mi na živce i prostiranje i skidanje veša sa štrika. :mrgreen:
 
Ja kad malo bolje razmislim ne volim to po kući ništa da radim,ali radim. Sve redovno,baš zato što ne volim jer ako nije redovno onda bih najradije plakala ako ima više od sat i po posla.Kad sam u nekoj guzvi pa zapustim dodje mi da nadjem nekog da to uradi ali me nekako stid,sama za sobom da ne mogu da sklonim. Morala bih da lazem zenu :zper:
 

Slične teme


Back
Top