koji ste tip ???

avesic:
kakve veze ovo ima sa filosofijom ???? ---- recimo pitanje --- kako izgleda savršeno ljudsko biće ali uzeti u obzir njegove kapacitete ili napor u usavršavanju i edukaciji i na kom polju ??

savrseno bi bilo da nema nijednu gresku
ali sad sta je greska
ma ja sam savrseno bice. pokusala sam ali sam propala u tom pokusaju, sad sam seronj.a

pa meni je savrseno ono koje ..... koje reaguje u skladu sa situacijom i sa sobom
ne znam

ako ima ogranicene kapacitete onda nije savrseno. ako nema onda moze da radi sve
ali kako ce da izabere sta treba da radi u nekom trenutku?
pretpostavimo da je negde rodjeno i da za prve godine zivota ne moze da odgovara. znaci baceno je de je baceno.
da li je onda savrseno ono koje je u stanju maximalno da slusa i da u skladu tim radi, da ne ispoljava negativne emocije. recimo? a da ne ide na racun svog tela ali kako to moguce
izvinite ja sam pod nekim uticajima : )) ali cine mi se ok?
sta da uradim
u stvari evo pre nedelju dana su mi pitanja ovog tipa bila smesna a sad odgovaram znaci i ja sam se upetljala : )))
e odavde citate mogu da mi uzimaju za neke izvode najgluplji citati : ))) ono sta su lupili
ma onaj koga boli uvo taj je savrsen. eto.
 
Lexa:
Mh, da skrenem pažnju - to se ne bira.
Ne mogu ja sad da odlučim koji ću talenat da imam i šta ću više da volim. To su afiniteti uklesani u nama i naš su sastavni deo.
.

meni se cini da se svaka stvar moze razviti....verujte u to
samo je bitno imati cilj i vezhbati
ok ja nisam uspela....ali ne znaci da vi necete
bitno je znati shta zelite
dlobro jesam baba
sta sam ja ono sra.la ni ja ne znam :)
 
pain.gif


ok, našla sam ga 8)
 
ono za savrsenost ,,, pa ono i jeste ,, svaki ekspert je pomalo šaškav , ili šuška nešto sam sa sobom ili već ima nešto ,, ---ja nemam ništa ---ekspert sam u tome što sam normalna --- mada i nisam kada sama za sebe to pričam ,,, uuh
 
za šuškanje --- postavlja se pitanje -- da li ljudi koji pričaju sa sobom -- jel se uvek svadjaju ili ponekada mogu i lepo razgovarati ,,, mislim -- ja još sebe nisam uhvatila da se slažem sama sa sobom ,, vazda neki konflikt ,, šalim se -- to je izjavio član skupštine , kaže ovako " daću vam predlog ali ne slažem se baš nešto sa svojim mišljenjem """ ???
 

Back
Top