KOJA JE ZALJUBLJENOST DUŽA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Чињеница је да је лакше волети уз паре.

Чињењица је да је лакше бити са неком због пара. Свака увреда мање боли, превара не боли уопште, све је – све једно осим пара. Забаве увек може да буде са стране.

Ко може и воли тако, па ОК. Могуће је да таква "љубав" траје дуже.

Оне праве лакше пуцају. Колико је само тема на форуму о несрећним љубавима, раскидима, повређености од стране вољене особе.

И овде није питање како ми живимо, већ шта мислимо – која заљубљеност је дужа.

Е па ја мислим да је под 1 у већини случајева.

Глупо је живети у заблуди.

А најбоље је имати и једно и друго, ја сам изабрала друго, али мислим да дуже траје прво.

Ето, сад се сви окомите на мене. :sad2:
 
Па нису, кол’ко само кошта АДСЛ. Ваљда за те паре могу да добијем само најбоље.

To sto ti placas nekom provajderu internet usluge nema veze sa uslugama ovog tipa ("psiho tretmana").
Kada odes kod nekog srinka u ordinaciju placas seansu. Kod cika zube isto... Stavise, ovo vise
nije komunizam. Sve se placa. Ti bi bar to trebala da znas. Ako zelis da ti radim psiholoski profil,
kao i sama terapija, to kosta.
 
To sto ti placas nekom provajderu internet usluge nema veze sa uslugama ovog tipa ("psiho tretmana").
Kada odes kod nekog srinka u ordinaciju placas seansu. Kod cika zube isto... Stavise, ovo vise
nije komunizam. Sve se placa. Ti bi bar to trebala da znas. Ako zelis da ti radim psiholoski profil,
kao i sama terpija, to kosta.

Затвориће тему због чета. Ако сам ти интересантна, можеш да радиш и тај профил.
Сеанса ми не треба. Ја рекох шта сам имала на тему, шта мислим.
Посматрам људе око себе, видим шта су све у стању да толеришу, колико им је висок праг толеранције, а све зарад материјалне сигурности.
Ја сам се удала млада, па смо стицали сами, заједно и то је најлепше али и све ређе, чини ми се. Можда и грешим.
 
Па нису, кол’ко само кошта АДСЛ. Ваљда за те паре могу да добијем само најбоље.

Možeš da dobiješ kvalitet, dušo.:heart: Kol'ko para, tol'ko muzike...:lol:
Ti si povređena, padaš u zimski san....koji je neverovatno okrepljujući. A kad grane proleće, pa se zaljubiškašššš....:heart::zaljubljena:...sve će izgledati drugačije.
Prave ljubavi ne pucaju tako lako....samo što ih ima više! Nije tačno da je samo jedna! to su izmislili u stara vremena, kada se stupalo u brak sa 16-17, dobijali unučići sa 35, a sa 60 se smatralo da su već u dubokoj starosti, i da je pravo čudo što su još živi...

Uostalom nisu spomenuli najtrajniju, lišenu svake ljubomore, nematerijalističku, najiskreniju....ljubav prema sebi!
 
Poslednja izmena:
Možeš da dobiješ kvalitet, dušo.:heart: Kol'ko para, tol'ko muzike...:lol:
Ti si povređena, padaš u zimski san....koji je neverovatno okrepljujući. A kad grane proleće, pa se zaljubiškašššš....:heart::zaljubljena:...sve će izgledati drugačije.
Prave ljubavi ne pucaju tako lako....samo što ih ima više! Nije tačno da je samo jedna! to su izmislili u stara vremena, kada se stupalo u brak sa 16-17, dobijali unučići sa 35, a sa 60 se smatralo da su već u dubokoj starosti, i da je pravo čudo što su još živi...

Uostalom nisu spomenuli najtrajniju, lišenu svake ljubomore, nematerijalističku, najiskreniju....ljubav prema sebi!

Уливаш ми наду.

А љубав према себи самој никад и није била спорна. Мени се подразумева.

ЈА, па ЈА и увек само ЈА!!! :heart:
Ал’ и себе малко више волим кад примим плату. :mrgreen:
 
Ljubav ka novcu je uvek ista; kozmetičke promene poput valute ili kursa su zanemarljive, nekog ko je sa drugim zbog njegovog kapitala zanima samo količina: mnogo, mnogo više, ima se,... Takav oblik ljubavi je dakel nepromenjiv, time i traje. Ljubav prema osobi nije jednaka kako upoznajemo partnera i proživljavamo zajedno. Da ne zaboravim kako se i ljudi menjaju, vremenom se menjamo i mi i naši partneri. Ono što nas vezuje danas sutra može da iščezne i bude zamenjeno nečim drugim. Iako se to buduće iznedrilo iz sadašnjeg odnosa, čini mi seda to nije ista ljubav, tj da postoje mnoge ljubavi kraćeg trajanja. Stoga verujem da je dugotrajnija opcija pod 1).
 
Da da..zaljubljenost u novac..traje..svakako ..ali sa njim se mir u kuci ne kupuje..bar ne na duzi period....otpadne li jedna dlaka sa nerc bunde..ode ljubaf....zar on misli da sam ja za jeftine bunde..ne ne ..batooo..samo kvalitet uz racun sa rodeo drive..:tease:
 
Ja bih to rekla drugacije
Veza zbog novca i veza iz ljubavi.
Kao sto je vecina rekla lakse je biti sa nekim ko ima vise novca,jos ako je i ljubav u pitanju piiih nema kraja :) hehe
Ali Isto tako odvratno mi je biti sa nekime samo zbog novca,mislim kakav je to zivot? Neko da ti se recimo gadi,debela bogata svinja koja moze da ti kupi sve sto pozelis,a koga preziressss i snjime si samo zbog koristi bljak,bljak,bljak,bljak..
 
Nemam pojma.Kad sam bio mlad i dekintiran,izdržavala me je žena.S druge strane,ne mogu da kažem da je nisam voleo.Sad izdržavam ja nju,a ne mogu da pričam u njeno ime.Kad razmislim malo bolje,da je sa mnom zbog para,raskinuo bih svaku vezu.Znači,sve je počelo iz ljubavi.:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top