Koja bi ste zivotinja bili?

Kad smo kod toga, ja ne bih imala ništa protiv ni da budem moje kuče, osim kad moja ćerka krene da ga istrčava po dvorištu, da se tripuje da su u ringu za ocenjivanje! :zcepanje: Prosto se uželeo "prostačke" hrane, jede strogo RC i Hill's, eventualno piletinu ili junetinu. :aha:
 
"Danas je dan republikeee..."

Moj otac je voleo da se petlja oko toga, da se druži sa lokalnim stanovništvom, pravi kavurmu i čvarke, da sprema meso i slaninu za dimljenje, i zato (i zbog cigareta) je imao i treći infarkt u februaru ove godine. Moj muž će angažovati mesara jer za taj narod koji bi se skupio nema ni vremena ni živaca, niti planira da im kupuje dovoljne (čitaj: neograničene) količine rakijetine. Moj muž je "samo" mesožder, u klanju ne uživa, on ih leči da bi ih drugi zaklali.

Uh, al' smo ga ispamovali! :rumenko:
 
VELIKA BELAAAAAA :D:D:D

VELIKABELA-1.jpg
 
Kad smo kod toga, ja ne bih imala ništa protiv ni da budem moje kuče, osim kad moja ćerka krene da ga istrčava po dvorištu, da se tripuje da su u ringu za ocenjivanje! :zcepanje: Prosto se uželeo "prostačke" hrane, jede strogo RC i Hill's, eventualno piletinu ili junetinu. :aha:

Eheheheh ....Onda se ne bi ni ja bunila da se u narednom zivotu vratim ko tvoje neko novo kuce:)
Mimi's mom inace pre nekog vremena dade mi savete za ogrebotine, hvala resila sam. A mace komsija uhvatio mozda 2 meseca posle toga i kreten odneo ga negde i bacio:sad2: Plakala sam mesec dana, i sanjala. Proklela sam ga 100x i sad ga jede bolest i Boze oprosti, al nije mi ga zao
 
Poslednja izmena:

Back
Top