KOIKOI

Poruka
18.529
KOIKOI-1_photo_Katarina_Markovi%C4%87-sr.jpg


KOIKOI je bend nastao 2017. godine u Beogradu, koji je nedavno izdao svoj debitantski album pod nazivom "Pozivi u stranu".

Članovi benda su:

Marko Grabež (gitara, vokal)
Emilija Đorđević
(bas, gitara, sint, vokal)
Ivana Miljković (bas, gitara, sint,vokal)
Ivan Pavlović - Gizmo (bubnjevi, elektronika)

Radi se o muzički jako interesantnom bendu, koji u svom muzičkom izražaju kombinuje više različitih žanrova, počev od indi roka, pa čak do neke vrste etno roka. Primetan je uticaj brojnih bendova, kako stranih, tako i domaćih, kao što su Repetitor ili Petrol.

Već nakon prvog singla "Bog te ubio" sa kompilacije "Hali Gali" stekli su značajan broj fanova, koji se vremenom postepeno uvećavao, pa zbog toga i ne čudi što su na koncertnoj promociji albuma prvenca u beogradskom Drugsturu okupili zavidan broj posetilaca različitih muzičkih afinititeta.

Nema sumnje da pojava ovog benda predstavlja pravo osveženje za alternativnu rok scenu Srbije, a ja se iskreno nadam da će nastaviti putem kojim su krenuli sa više nego odličnim albumom prvencem.


KOIKOI - Ogledalo je zrcalo
 
Poslednja izmena:
Danas nije problem da se snimi za relativno male pare. Radi se sigurno o entuzijastima. Primer nekoga ko radi za slavu su oni italijani što su pobedili na Evroviziji. Oni imaju jasan cilj i njišu se kako vetar duva.

Nije bitno za kakve pare se radi, nešto sumnjam da iko radi nešto javno, a bez želje da to dođe do nekog većeg broja ljudi. Kao što ne videh ni fudbalera koji sanja da istrči pred 1000 navijača da igra, svi sanjaju neke Vemblije. Underground je izgovor za neuspeh.
 
Nije bitno za kakve pare se radi, nešto sumnjam da iko radi nešto javno, a bez želje da to dođe do nekog većeg broja ljudi. Kao što ne videh ni fudbalera koji sanja da istrči pred 1000 navijača da igra, svi sanjaju neke Vemblije. Underground je izgovor za neuspeh.
Pojedini su svesni da je njihov opseg mali ali ih i dalje ne sprečava da pokušavaju.
 
To je već drugi par rukava, svi su počeli iz svoje sobe gde ih je eventualno slušao brat.
tako počinje. Nadju nekog ako im kaže da super zvuče i treba da snime CD...
KOIKOI sasvim solidno zvuče i stvari im nisu loše, nakupiće dovoljno obožavalaca da budu legitimni bend
 
tako počinje. Nadju nekog ako im kaže da super zvuče i treba da snime CD...
KOIKOI sasvim solidno zvuče i stvari im nisu loše, nakupiće dovoljno obožavalaca da budu legitimni bend

Vidi, to je već zavisno od dosta faktora, svakome svu sreću želim, ali za to mora da se poklopi dosta toga. Uvek volim da kažem "pa, jel ti stvarno misliš da nema boljeg od Mesija? Nego samo nije imao sreće da mu se poklopi sve".
 
Vidi, to je već zavisno od dosta faktora, svakome svu sreću želim, ali za to mora da se poklopi dosta toga. Uvek volim da kažem "pa, jel ti stvarno misliš da nema boljeg od Mesija? Nego samo nije imao sreće da mu se poklopi sve".
Možda si ti takav da nećeš ni da počinješ ako nemaš šanse da budeš medju najboljima, ali opet ima onih kojima je dovoljno da im i 1o ljudi kažu kako dobro zvuče i da se osećaju kao da su posebni
 
Možda si ti takav da nećeš ni da počinješ ako nemaš šanse da budeš medju najboljima, ali opet ima onih kojima je dovoljno da im i 1o ljudi kažu kako dobro zvuče i da se osećaju kao da su posebni

Nisam mislio na to, već činjenično na situaciju da to što si talentovan, dobar ili šta već ne mora nužno da znači da ćeš napraviti nešto, štaviše, znam dosta jako talentovanih ljudi koji nisu postali to, prosto nije im se desilo. Ok, trud i rad su bitni, ali prosto te ne krene na tom nivou, ne primeti te taj neko itd, na to sam mislio.
 
Nisam mislio na to, već činjenično na situaciju da to što si talentovan, dobar ili šta već ne mora nužno da znači da ćeš napraviti nešto, štaviše, znam dosta jako talentovanih ljudi koji nisu postali to, prosto nije im se desilo. Ok, trud i rad su bitni, ali prosto te ne krene na tom nivou, ne primeti te taj neko itd, na to sam mislio.
To stoji. Ali zato postoje menadžeri. Naravno, ne može svako da bude. Doibar menadžer je donekle povezan u industriji i zna redosled šta treba da se radi, na kojim mestima da se svira, koga da pojure...
 
To stoji. Ali zato postoje menadžeri. Naravno, ne može svako da bude. Doibar menadžer je donekle povezan u industriji i zna redosled šta treba da se radi, na kojim mestima da se svira, koga da pojure...

Znam, ali nije ni put do menadžera "dobar dan, ja sam jako dobar, hoćete da čujete?".

Garantujem da bilo koji top menadžer uđe u brazilske favele da bi izašao bogatiji za milijardu.
 

Back
Top