Koga bi ste opalili sa forumu.Naravno:U mislima

goodday:
imam jedno ozbiljno pitanje....
da li se ljudi ovde stvarno pale na to da nadju partera preko ebenog monitora......
ja sam mislio da su ovde svi da ubiju vreme...ali neeee......Vi cete sex u sve da upletete.....
da vas chovek ostavi na pustom ostrvu vi bi sigurno posle 3 dana, ako i toliko, stupili u sexualne odnose.....gadite mi se
odgovor je: NIKOGA
a nekada sam te voleo.a sada :roll: .
Ma i sada te volim :lol:
 
goodday:
Bustura:
:lol: Znas sta!
MOram ti nesto priznati.
ti si jedini lik sa kim sam vodio ljubav dva puta.
Prvi put sam mislio da si zensko.
A onda skontao da si musko.
I oba puta ja bio aktivan a ti pasivan.
I oba puta je bilo jako dobro. :lol:
esi me uzeo od pozadi ili si mi digao noge na ramena
Neka ostane tajna.
U svakom slucaju.Iskreno najiskrenije.
Vrlo si mi drag lik.Ti to znas.Jer sam to i ranije rekao.Nezelim te za neprijatelja.
A uvek govorim istinu i samo istinu,kada se obracam clanovima foruma. :wink:
 
kojote:
Isreno, najiskrenije, mislim da bi' prvo onu slatku malu, onu ruskinju... :roll:
...Jest' pomalo zivcana, ali takve su vrloo vatrene... 8)
...U mislima mi je i apotekarka. :) Mislim da je to zbog toga sto...smo isto godiste, a i broj 69... sam govori... :wink:
...Iskeno, najiskrenije, mislim na jos nekoliko slatkih, zenskih(divljih i divnih) likova... :roll:
...ISKRENO, NAJISKRENIJE... :?
... POTPUNO SAM ODLEPIO... :wink:

Kojote, razocaravas me.
Posto svi ocigledno misle da sam “Ruskinja” - ja – razresicu dilemu - ja nisam Ruskinja.
Sto se tice toga da su Ruskinje za “one” stvari….. Nemoj pricati napamet. Gledas li ti njihovu TV? Da li si video kako izledaju i o kojim stvarima GOVORE njihove pevacice (ove nase, cast izuzecima ako ih ima, tesko i da misle uopste…) Jesi li nekad bio u Moskvi? Da li si uporedio sa stanjem kod nas?
E, pa – razrusicu ti iluzije – Srpkinje su za “te” stvari najbolje. Nemoj o Ruskinjama suditi na osnovu toga sto je zemlja (bila) siromasna, pa su mnoge zavrsile kao belo roblje.



Otkud znas da sam zivcana? Svaka ti cast. Ljudima je obicno potrebno mnogo vremena da vide koliko su mi slabi zivci (odnosno – tek kad nekog dobro upoznam dozvolim sebi da se ponasam kako mi moja narav nalaze)

Kojote, duso moja….. Ovo ti ozbiljno kazem - Molila bih te jednu stvar – ja ne zelim da budem u necijim mislima. Ne zelim da budem u tvojim mislima. Zelim da budem u mislima samo jedne osobe, osobe koju volim. A grozna mi je i sama pomisao da me neko moze zamisljati….
Mada, ti si se verovatno salio za to…
Kako god….
Mastaj o drugima, Seherezadi (dugo je vec nema, a na istoj ste talasnoj duzini) i apotekarki, te 69-ke su ocigledno neki znak, i vise ti prilici….
 

Back
Top