KO SU VAGE ?

Srecan rodjendan svim vagicama! Ja sam takodje vaga/ovan. Neko je pitao kako se slazu vage i device (muske). Ja sam imala dve duge veze sa devicama i mislim da ova dva znaka NIKAKO ne funkcionisu. Naime,po mom iskustvu, device mogu da jaaako sputavaju vage i da traze preteranu vezanost. Inace, jako su pazljive i privrzene sto vagama jako odgovara. Takodje i cinjenica da jako prastaju, cak i preko potrebe. Jarcevi, od zemljanih znakova, su takodje jako privlacni za vagu, ne znam zasto...Sa jarcevima Vage mogu da ostvare jako dobra prijateljstva, ali i isto tako dobr aneprijateljstva:)
Najbolja kombinacija, po meni, vaga / srelac. Strelac je optimistican, mastovit, pun energije, avanturista. Takodje znam da su muske vage, koliko su pozeljne, toliko znaju da budu isuvise teske.
Ja se npr. nisam nikad kapirala sa rakovima. Razumem ih, ali posle duzeg vremena situacija zna da se zaostri. Rakovi su preosetljivi i to drze u sebi (dakle, pamte svaki vagin ispad) sto vaga ponekad ne moze da shvati. Kakav vi utisk imate? Mozda sam pregeneralizovala svoje iskustvo, pa me zato zanima i vase misljenje.
Jos 9 dana do rodjendana, ah, kako volim da docekujem svoj rodjendan:)
 
Ja svoj rodjendan nikako ne volim,uvek sam tuzna. Jedva cekam dan posle i to je oduvek tako.Zasto? Nemam predstavu. Inace je bio pre dva dana i prodje nekako i sada sam superrr:)
Zaboravih da vam cestitam rodjendancic i da mi uvek budete vesele,nasmejane....:)
 
I ja se tako osecam Bebo....mislim da je to dan koji najmanje volim......Bude mi tuzno i pretuzno...i sve nekako na silu,isforsirano....Ustvari najvise mi je uvek zao jer taj dan nije onakav kakvim ga ja zamisljam niti sa onim sa kim bih ja to volela.Eto.
 
U pravu ste. Ja vise volim da ga docekujem. To mi je lepo. A na rodjendan...osecam se posebno, a svi oko mene, sto je i normalno, provedu dan kako i svaki drugi. Pri tom, kao i vas dve, isplanirala sm da se bog zna sta desi, a od toga ne bude nista...Ma, nebitno za rodjendan. Uvek mi je tako, kad isplaniram nesto, pukne...a ja se razocaram. Kad ne planiram rodjendan, svi zivi me se sete, svrate do mene i lepo me iznenade i bude mi poseban rodjendan:)
 
DjuraMornar:
Kako nisi Djurooo...
a ljubac od nas :D

Ja sam jedan cvetic,drugi cvetic,buketic,parfemcic,vecericu....:)
Hehehe od tetke specijalno tkan nazovimo stoljnjak teget boje,mozda zena misli da me potera sa udajom (ali to nemam ni u najavi) pa kao treba cemi...hehehe ali necu da gresim dusu lep je :-D
Od jedne drugarice slicna tema.....plava kecelja sa ogromnim srculencetom,varljaca :lol:
Stoji i neko rodjendansko skijanje u ponudi ali do zime ima jos...za to cu vam javiti :lol:
 
DJuro srecan rodjendan bweeeej i da si ziva i zdrava dugo dugo i sve sto volis da je tvoje...
h030.gif
 
Srecan rodjendan!
Da budes zadovoljna sobom i uzivas sto vise mozes!! Naravno, da ti ceo dan bude lep i da budes sa svim ljudima koje volis:)
jojj, meni je u petak rodjendan i nesto mi se cini da ce biti bas bezveze...a punim okruglih 25
 
Srecan rodjendan Zeno...! Da se lepo provedes i budes srecna narednih godinu dana!
Ja sam rekla da ce mi biti bezveze, jer imam puno obaveza , pa ne mogu bas da se ludiram...ma, to su samo izgovori.Cutim! U petek mi je rodjendan i ceo vikend je prdamnom.
Sve najlepse Dear Woman!
 
staorac:
Srecan rodjendan Zeno...! Da se lepo provedes i budes srecna narednih godinu dana!
Ja sam rekla da ce mi biti bezveze, jer imam puno obaveza , pa ne mogu bas da se ludiram...ma, to su samo izgovori.Cutim! U petek mi je rodjendan i ceo vikend je prdamnom.
Sve najlepse Dear Woman!


Pridruzujem se...i dodajem ..." ....i ne samo godinu dana,zauvek!!"
 
Sta da kupim muskoj Vagi za rodjendan? A da bude originalno i unique...
I da bude odraz moje vodolijske licnosti, i da ne bude preskupo, i da je lepo, i da.........da ja ne davim vise, a?
 

Back
Top